peptydy sklep

peptydy.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 SARMTESTOLONE (RAD 140) 
WZÓR Z CMS:


230.00
Ilość
- +

TESTOLONE (RAD 140)
NOVOSARM

TESTOLONE (RAD 140)

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 20 mg/ml- 30 ml bottle 230 zł 230 zł
3 20 mg/ml- 30 ml bottle 220 zł 660 zł
5 20 mg/ml- 30 ml bottle 210 zł 1050 zł
10 20 mg/ml- 30 ml bottle 200 zł 2000 zł

TESTOLONE (RAD 140)

RAD 140 uważany jest za najskuteczniejszy dotychczas odkryty CAPM, który oprócz znacznego wspomagania budowy beztłuszczowej masy mięśniowej ma również właściwości neuroprotekcyjne. Należy do klasy ligandów receptora androgenowego (AR), które są selektywne względem tkanek. Jest przeznaczony do zapobiegania utracie mięśni u pacjentów z rakiem, ostrymi chorobami przewlekłymi i osobami starszymi. Ostatnie badania RAD 140 wykazały większy wzrost masy mięśniowej i mniej skutków ubocznych w porównaniu z konkurencyjnymi produktami CAPM.

Jak to działa?

Podobnie jak inne SARM, Testolone działa wybiórczo, pozwalając mu wywierać swoje działanie anaboliczne bez powodowania skutków ubocznych (w przeciwieństwie do sterydów anaboliczno-androgennych). Takie skutki uboczne to na przykład powiększenie prostaty, zahamowanie naturalnej produkcji testosteronu, wypadanie włosów i wiele innych. RAD140 oddziałuje tylko z receptorami androgenów w tkance mięśniowej i kości, nie aktywując ich w innych częściach ciała. Prowadzi to do wyraźnego efektu anabolicznego, bez skutków ubocznych, co jest warunkiem koniecznym do zastosowania w medycynie RAD140 zamiast testosteronu w przyszłości. Testolon jest również bezpieczny dla kobiet, ponieważ nie powoduje wirylizacji (pojawiania się blizn na męskich narządach płciowych) ani powiększania łechtaczki.
RAD-140 to prawdopodobnie najsilniejsza substancja anaboliczna legalnie dostępna na rynku. Może zapewnić 4-6 kg przyrostu beztłuszczowej masy mięśniowej w ciągu 6-8 tygodni. Pod względem siły ustępuje tylko sterydom anabolicznym. Zastosowanie RAD-140 to:

• Poprawa siły - dzięki wysokiemu indeksowi anabolicznemu Testolone zapewnia niesamowity przyrost siły. To doskonała substancja do bicia rekordów. Zwiększa produkcję czerwonych krwinek, a tym samym ukrwienie tkanki mięśniowej. Najbardziej znaczący wzrost siły obserwuje się po 3-4 tygodniach cyklu.
• Utrata tkanki tłuszczowej - RAD-140 nie jest substancją powszechnie stosowaną przy odchudzaniu, ale dzięki swojej wysokiej aktywności anabolicznej i przyspieszonemu metabolizmowi pozwala na utratę kilku procent tkanki tłuszczowej.
• Szybka regeneracja to kolejna korzyść, do której przyczynia się wysoki indeks anaboliczny. Korzystając z RAD możemy trenować dłużej i częściej.
• „ Pump ” - Podczas stosowania testolonu mięśnie zatrzymują więcej wody, dzięki czemu są większe i mocniejsze. Żyły również stają się bardziej widoczne. Efekty w tym obszarze są podobne do efektów Anavar.

Czy można RAD140 porównać z testosteronem?

RAD140 jest prawie tak anaboliczny, jak testosteron, ale bez efektu androgennego. Jest to ogromna zaleta, ponieważ to androgenne działanie sterydów prowadzi do skutków ubocznych. Szacuje się, że osiągnięcie takiego samego wzrostu mięśni wymaga 40% więcej testosteronu niż Testolon. Jeśli chodzi o powinowactwo do receptorów androgenowych, badania pokazują, że jest to około 30% powinowactwa testosteronu, co czyni go prawie takim samym, jak dihydrotestosteron (DHT). Testosteron i DHT mają naturalną właściwość konserwowania neuronów i ogólnie pozytywnie wpływają na zdrowie nerwowe. Na przykład choroby, takie jak choroba Alzheimera, występują u osób z niedoborem androgenów. Jednak stosowanie dużych dawek testosteronu wiąże się z zagrożeniami dla zdrowia - szczególnie w dłuższej perspektywie - ze względu na manifestowanie się różnych niepożądanych skutków ubocznych. RAD140 ma taki sam pozytywny wpływ na mózg (ale bez skutków ubocznych), co czyni go skuteczną metodą w walce z chorobami neurodegeneracyjnymi. Ponadto RAD140 radykalnie zmniejsza śmierć komórek po udarze.

Jak możemy wykorzystać RAD140?

Testolon może być bardzo korzystny dla osób cierpiących na niedobór androgenów, choroby powodujące degradację tkanki mięśniowej, a także przeciwko sarkopenii (utrata masy mięśniowej wraz z wiekiem). Sterydy anaboliczne są używane do tych samych celów, ale jak już powiedzieliśmy, towarzyszy im szereg skutków ubocznych, z których większości nie ma w SARMach. Przyjmowanie Testolonu doprowadzi do znacznej poprawy wytrzymałości i regeneracji, co pośrednio będzie bardzo korzystne dla uzyskania siły i beztłuszczowej masy mięśniowej. Brak efektów ubocznych sprawia, że RAD140 to świetne połączenie do każdego cyklu; Z powodzeniem może być stosowany samodzielnie, ponieważ nie hamuje naturalnej produkcji testosteronu przez organizm.

Czy tak silny środek anaboliczny ma skutki uboczne?

Niestety tak, ale na szczęście są one nieistotne i pod koniec cyklu wszystko szybko wraca do normy. Jedynym skutkiem ubocznym jest de facto supresja testosteronu, co jest zauważalne podczas długich cykli RAD-140 (osłabienie nastroju i libido od około 8 tygodni). Jednak w przeciwieństwie do sterydów Testolone nie koliduje z systemem HPTA, więc typowe stosowanie PCT z lekami CEPM nie jest uważane za konieczne. Szacuje się, że przy RAD-140 poziom testosteronu powróci do stanu sprzed cyklu w ciągu dwóch tygodni.

Jak stosować RAD140?

Zalecana dzienna dawka Testolonu to 20 - 30 mg, a optymalny czas trwania cyklu to 12 - 14 tygodni. Przyjmuje się go doustnie i dobrze jest wlać zawartość bezpośrednio do ust, jeśli masz trudności z przełykaniem, możesz popić wodą lub sokiem winogronowym. RAD140 ma stosunkowo długi okres półtrwania, więc całą dawkę można przyjmować raz dziennie, zamiast dzielić go na kilka mniejszych dawek. W przypadku pojawienia się jakichkolwiek niepokojących cię sygnałów lub nieprzewidywanych reakcji organizmu – natychmiast skonsultuj się z lekarzem. Bardzo ważne jest, aby RAD140 kupować w legalnych sklepach internetowych, co do których jesteśmy pewni, że nie handlują podrobionymi produktami.
 

Wniosek:
 

Testolon posiada niezwykle silne właściwości anaboliczne. Jest to preparat całkowicie legalny i stanowi świetne połączenie dla wszelkich sterydów, szczególnie wysoko androgennych, gdyż zapobiega przerostowi prostaty. Biorąc pod uwagę wszystkie płynące z tego korzyści - zwiększoną siłę i wytrzymałość, przyspieszony przyrost masy mięśniowej i regenerację - nie byłoby przesadą stwierdzenie, że Testolon jest obecnie bezkonkurencyjny wśród suplementów poprawiających wydajność.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE