peptydy sklep

peptydy.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 SARMSTENABOLIC (SR 9009) 
WZÓR Z CMS:


290.00
Ilość
- +

STENABOLIC (SR 9009)
NOVOSARM

STENABOLIC (SR 9009)

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 50 mg/ml- 30 ml bottle 290 zł 290 zł
3 50 mg/ml- 30 ml bottle 280 zł 840 zł
5 50 mg/ml- 30 ml bottle 270 zł 1350 zł
10 50 mg/ml- 30 ml bottle 260 zł 2600 zł

STENABOLIC (SR 9009)

SR9009 to wyjątkowy związek, który jest klasyfikowany jako agonista ReV-Erba. Jest to popularny związek, ponieważ zwiększa wytrzymałość, co prowadzi do przyspieszonej utraty tłuszczu. SR9009 ma też wiele innych zalet, które sprawiają, że produkt ten szybko zyskał olbrzymią popularność wśród kulturystów.

Co to jest SR9009?

Nasze ciała funkcjonują w sposób skoordynowany, w cyklach 24-godzinnych dostosowanych do wschodu i zachodu słońca. Ten wzór nazywany jest rytmem okołodobowym. Rytm dobowy jest utrzymywany przez mechanizm pętli, który włącza i wyłącza geny (gdy geny CLOCK i BMAL1 są włączone, włączają PER i CRY. Następnie PER / CRY wyłącza BMAL1 / CLOCK i resetuje 24-godzinny cykl). REV-ERB to para białek, które stabilizują nasz wewnętrzny zegar poprzez wyłączenie BMAL1. Są z kolei aktywowane przez grupę hemu. Hem jest niewielkim związkiem zawierającym żelazo, występującym w całym organizmie, na przykład w krwinkach czerwonych. SR9009 to związek zwiększający aktywność REV-ERB (znany jako agoniści) i charakteryzujący się dobrą biodostępnością.

Jakie efekty wywołuje stosowanie SR9009?

SR9009 stymuluje i aktywuje Rev-ErbA, co zwiększa mitochondria. To z kolei prowadzi do zwiększenia wytrzymałości, wytrzymałości i zdolności wysiłkowej. R9009, znany również jako Stenabolic, to syntetyczny lek stworzony do badania rytmu dobowego. Wykazano, że zwiększa wytrzymałość, zmniejsza lęk i obniża poziom cholesterolu, wagę i redukuje stany zapalne. Wszystkie efekty obserwowane dla SR9009 pochodzą z aktywacji REV-ERB ( NR1D1 , NR1D2 ) w organizmie. Oprócz wpływu na rytm dobowy (hamowanie produkcji BMAL1), REV-ERB wpływa na wiele innych funkcji związanych z produkcją energii. REV-ERB występuje głównie w wątrobie, mięśniach i tkance tłuszczowej. REV-ERB wpływa na rytm 90% około 900 genów kontrolowanych okołodobowo w wątrobie. Wyłącza geny wytwarzające glukozę bez zmiany wrażliwości na insulinę. Włącza również geny generujące nowe komórki tłuszczowe i redukuje odpowiedź zapalną. REV-ERB wspomaga spalanie tłuszczu, zwiększa aktywność mitochondriów i sprzyja tworzeniu nowych, jednocześnie zmniejszając niszczenie starych mitochondriów. REV-ERB wyłącza geny odpowiedzialne za magazynowanie tłuszczu i zmniejsza produkcję trójglicerydów.

Myszy, którym wstrzyknięto SR9009 przez 7 dni, straciły na wadze z powodu spadku masy tłuszczu. Nie miało to wpływu na spożycie pokarmu. Podobnie, otyłe myszy indukowane dietą, którym wstrzykiwano SR9009 przez 30 dni, straciły 60% więcej masy ciała niż zwierzęta kontrolne. Poziom trójglicerydów, cholesterolu całkowitego, wolnych kwasów tłuszczowych i insuliny we krwi również się zmniejszył. SR9009 podawany przez 7 do 10 dni obniżył poziom trójglicerydów i cholesterolu całkowitego we krwi u myszy. Myszy leczone SR9009 przez 30 dni wykazywały zwiększoną wytrzymałość. Myszy zmodyfikowane genetycznie, podatne na stwardnienie tętnic, leczono SR9009 przez 7 tygodni. Zmniejszyła się wielkość zmian w naczyniach krwionośnych, a spożycie pokarmu, masa ciała i poziom tłuszczu we krwi nie uległy zmianie.

Jak stosować SR9009?

Jak dotąd nie ustalono żadnej dawki dla ludzi. W większości eksperymentów na myszach stosowano dawkę 100 mg / kg podawaną dootrzewnowo; to znaczy wstrzyknięty bezpośrednio do jamy ciała. Jednak internetowe fora kulturystyczne sugerują znacznie niższą dzienną dawkę 10-40 mg. Sugerują również podzielenie tego na 3-4 dawki dziennie. Twoja dawka SR9009 musi być rozłożona na cały dzień. Jeśli nie rozłożysz dawki, nie uzyskasz optymalnych rezultatów. Oto przykład dawkowania - Przykładowy dzień - Dawkowanie 20mg:

• 07:00. Pierwsza dawka 5mg.
• 12:00 (południe). Druga dawka 5 mg.
• 17.00. Trzecia dawka 5 mg.
• 22:00. Czwarta i ostatnia dawka 5mg.

Nowi użytkownicy powinni zacząć od zaledwie 10 do 20 mg dziennie. Stenabolic to szybko działający związek, który może zacząć działać już po kilku godzinach od przyjęcia pierwszej dawki. Jednak ogólnie rzecz biorąc, pełne uruchomienie zajmuje kilka dni. Okres półtrwania SR9009 wynosi tylko około 4 do 5 godzin. Okres półtrwania jest niezwykle krótki i będziesz musiał dawkować wiele razy dziennie, aby czerpać korzyści ze związków.

Jak zmaksymalizować działanie SR9009?

Wielu użytkowników wybiera Cardarine (GW-501516), który ma ten sam rodzaj efektów, ale wymaga tylko dawkowania raz lub dwa razy dziennie. Jednakowo SR9009 jak Cardarine są uważane za wysoce skuteczne w zwiększaniu wytrzymałości, metabolizmu i utraty tłuszczu. Nie ma żadnych przeciwwskazań do stosowania ich razem.

Czy SR9009 wywołuje efekty uboczne?

Jeśli chodzi o stosowanie SR9009, to dane kliniczne dotyczące SR9009 są ograniczone. nPonieważ nie przeprowadzono żadnych badań na ludziach ze Stenabolic, nie możemy powiedzieć, że jest to w pełni bezpieczny produkt. Istnieje jednak wiele doświadczeń i raportów użytkowników, którzy eksperymentowali z tym związkiem. Na podstawie tych raportów wydaje się, że środek ma minimalne skutki uboczne. Na podstawie doświadczeń użytkowników możemy stwierdzić, że nie koliduje on z naturalnymi hormonami twojego organizmu, a zatem nie będziesz potrzebować terapii po cyklu podczas jego stosowania.
Wykonując proste wyszukiwanie w Google, natkniesz się na wielu dostawców, którzy sprzedają SR9009. Nie powinieneś jednak kupować Stenabolic od pierwszego sprzedawcy, z którym się spotkałeś. Nie wszyscy sprzedawcy, którzy mają na sprzedaż SR9009, mogą zagwarantować produkt wysokiej jakości. Dlatego zalecamy zakup w renomowanym sklepie internetowym, gdzie każdy klient ma gwarancje, że otrzymuje oryginalny produkt, którego skład jest zgodny z deklarowanym. Kupno od renomowanego sprzedawcy, to też możliwość zadania pytań i otrzymania merytorycznych odpowiedzi w zakresie stosowania SR9009. To gwarancja, że uzyskamy wszelkie niezbędne informacje w zakresie dawkowania i stosowania SR9009. Dzięki temu zapewnisz sobie całkowite bezpieczeństwo podczas stosowania SR9009. Zdecydowanie odradza się kupowanie SR9009 z drugiej ręki, a także od podejrzanych sprzedawców w zaskakująco niskiej cenie.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE