peptydy sklep

peptydy.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYPT- 141 
WZÓR Z CMS:


120.00
Ilość
- +

PT- 141
Euro-Pharmacies

PT- 141

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 10 mg 120 zł 120 zł
3 10 mg 115 zł 345 zł
5 10 mg 110 zł 550 zł
10 10 mg 105 zł 1050 zł

Czym jest PT-141 ?

PT-141 10 mg (bremelanotyd 10 mg) jest stosowany w celu poprawy zaburzeń seksualnych u mężczyzn (zaburzenia erekcji lub impotencja) i kobiet (zaburzenia podniecenia seksualnego).

PT-141 lub Bremelanotide został opracowany z peptydu Melanotan 2, który jest syntetycznym wariantem hormonu peptydowego, który z kolej jest naturalnie wytwarzany w organizmie odpowiedzialnym za stymulację melaniny, znanej jako hormon stymulujący alfa melanocyty. Ekspozycja na peptyd aktywuje w tym procesie pewne receptory melanokortyny. Udowodniono, że MSH ma również silny wpływ na metabolizm lipidów, apetyt, libido i seksualność. Badania nad Bremelanotide PT-141wykazali wzrost pociągu seksualnego do płci przeciwnej poprzez aktywację receptorów melanokortyny MC1R i MC4R, co nie wpłynęło na zmianę opalenizny skóry. Peptydy Melanotan 1 i Melanotan 2 zostały opracowane w celu uzyskania opalenizny bez szkodliwego wpływu promieniowania UV pochodzącego ze światła słonecznego.

Jak działa PT-141 ?

Jest to peptyd o widmie kierunkowym. Został stworzony do użytku medycznego. Służy jako doskonałe narzędzie zwiększające libido i zwiększające erekcję. Jest analogiczny do melanotanu 2, ale ma nieco inny skład. Peptyd nie zawiera C-końca amidu. Lek przeszedł wiele testów i badań, a następnie trafił do szerokiej sprzedaży. Wielu sportowców zaczęło go używać po zakończeniu terapii po zastosowaniu leków steroidowych. Pozwala nie tylko zwiększyć męską siłę, ale także nadać skórze równomierną opaleniznę. Może być stosowany niezależnie od płci i wieku osoby. W przeciwieństwie do Viagry nie pociąga za sobą negatywnych konsekwencji i zwiększa libido. Ostatnie testy odbyły się w 2012 roku. Naukowcy odkryli efekt uboczny u niektórych badanych, objawiający się wzrostem ciśnienia krwi.

Jakie efekty daję PT-141 ?

Przyjrzyjmy się bliżej, jak PT-141 wpływa na organizm i jakich efektów można się spodziewać po jego stosowaniu. PT-141, bezpośrednio wpływa na wzrost popędu seksualnego i libido. Efekt jest podobny do stosowania cytrynianu sildenafilu (Viagry), ale w przeciwieństwie do niego pobudzenie bromelanotydem wynika nie tylko z pożądania psychicznego. Czyli przyjmując Viagrę, użytkownik stwarza dogodne warunki do silnej erekcji, ale nie pojawia się ona spontanicznie, tylko wtedy, gdy odczuwa naturalne pragnienie. W przypadku PT-141 tak się stanie w każdym przypadku. Po pierwszym wstrzyknięciu, po krótkim czasie, zaczniesz odczuwać niewielki przepływ krwi w dolnej części pachwiny, stopniowo narastający w czasie. Po 2-3 godzinach następuje szczyt działania leku, jego siła osiąga maksymalny poziom i nadal działa przez około 7-8 godzin. Potem następuje systematyczny spadek, 1-2 godziny. Na tym kończy się działanie leku. Ponadto w większości przypadków występuje zaczerwienienie skóry, szybkie bicie serca, niewielki wzrost ciśnienia.

Czym różni się PT-141 od innych środków?

Ciekawą cechą odróżniającą PT-141 od innych afrodyzjaków jest to, że ma taki sam wpływ na mężczyzn i kobiety. Czym nie mogą się pochwalić inne suplementy i suplementy diety. Działanie Viagry polega na blokowaniu fosfodiesterazy typu 5, substancji zapobiegającej namnażaniu cGMP (cyklicznego monofosforanu guazyny), co z kolei „otwiera bramę” dla przepływu krwi do ciał jamistych. Do erekcji dochodzi tylko wtedy, gdy wzrasta stężenie tlenku azotu we krwi, którego jednym z działań jest właśnie zwiększenie dopływu krwi do genitaliów. Aby jednak cząsteczki tlenku azotu pojawiły się we właściwych miejscach, potrzebny jest impuls nerwowy, czyli pobudzenie psychiczne. W przypadku peptydu PT-141 nie jest to konieczne. Zalety i cechy peptydu:

• Zwiększone libido.
• Promuje wzrost erekcji.
• Długotrwała ekspozycja do 10 godzin.
• Nadaje skórze równomierną opaleniznę, bez skutków ubocznych.
• Chroni skórę przed promieniowaniem ultrafioletowym.
• Uelastycznia skórę i pomaga wygładzić zmarszczki.
• Odmładza organizm.

Podczas eksperymentów z peptydem stymulującym libido PT-141, ludzie czuli się bardziej pobudzeni i pewni siebie, podczas gdy kobiety odnotowały zwiększone podniecenie seksualne, nawet w zwykłej zrelaksowanej atmosferze. Peptyd PT-141 nie wpływa na układ naczyniowy jak Viagra czy inne podobne leki, działa poprzez układ nerwowy, co sprawia, że jest całkowicie bezpieczny do zażywania.

Jak stosować PT-141 ?

Peptyd jest doskonale wchłaniany przez organizm mężczyzny i kobiety. Po wstrzyknięciu efekt pojawia się w ciągu 1,5-2 godzin. Oznacza to, że nie musisz długo czekać na pozytywne konsekwencje. Lek jest produkowany w fiolkach, wstrzyknięcia należy wykonywać podskórnie, pozwoli to uniknąć niepożądanych reakcji. Do rozcieńczenia użyć wody bakteriobójczej, co pozwoli dłużej utrzymać substancję w stanie roboczym. Dozowanie waha się od 500 do 15 000 mcg, w zależności od celu zastosowania. Przekraczanie jest niepraktyczne ze względu na możliwe negatywne reakcje. W przypadku kobiet wystarczy 400 mcg. W przypadku PT-141- 10 mg bardzo ważne jest przestrzeganie zalecanych dawek, w przeciwnym razie mogą wystąpić nieprzyjemne skutki uboczne takie jak:

- podwyższone ciśnienie krwi;
- silne zaczerwienienie skóry;
- tłumienie apetytu.

 

OSTATNIO PRZEGLĄDANE