peptydy sklep

peptydy.net.pl

Produkty

 PRODUKTYPEG- MGF 
WZÓR Z CMS:


170.00
Ilość
- +

PEG- MGF
Nouveaux

PEG- MGF

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Stężenie Cena Wartość
1 10 mg 170 zł 170 zł
2 10 mg 160 zł 320 zł
3 10 mg 150 zł 450 zł
4 10 mg 140 zł 560 zł
5 10 mg 130 zł 650 zł

Co to jest PEG-MGF?

MGF jest mechanicznym czynnikiem wzrostu, który wpływa na zwiększenie liczby komórek macierzystych w mięśniach oraz regeneruje włókna. Ten proces powoduje wzrost mięśni u dorosłych. Naturalne MGF jest stabilne i nie podróżuje po naszym krwiobiegu. Natomiast syntetyczny MGF na bazie wody, gdy podaje się go domięśniowo, przemieszcza się do krwi. Samo MGF jest produkowane naturalnie, kiedy włókna mięśniowe są niejako rozrywane przez wysiłek podejmowany przez nie. Dzieje się to podczas wysokiej aktywności fizycznej człowieka i podejmowaniu działań na granicy naszej siły i wytrzymałości. Wydzielanie czynnika MGF stymuluję wzrost mięśni, tworząc nowe włókna mięśniowe, sprzyja retencji azotu i zwiększa syntezę białek. Sam produkt został zbadany klinicznie i we wszelkich badaniach doświadczalnych, w których MGF podawano domięśniowo, nastąpił wzrost o dwadzieścia procent w stosunku do masy włókien mięśniowych w ciągu dwóch tygodni. W dalszych badaniach, które trwały cztery miesiące IGF powodował dwudziestoprocentowy wzrost masy mięśni. MGF okazał się zatem silniejszym środkiem. MGF dodatkowo współpracuje z mechanicznym czynnikiem wzrostu. Wydzielina ta wytwarza się za pomocą przeciwwagi efektów komórkowych różnicowanych terminalnie, co powoduje wzrost i naprawę tkanki mięśniowo-szkieletowej. Innymi słowy, nie tylko odgrywa rolę w regulacji tkanki mięśni szkieletowych, ale również hamuje ostatni etap różnicowania komórkowego, w których komórki nie działają. PEG MGF dodatkowo wydłuża okres półtrwania mechanicznego czynnika wzrostu poprzez proces nazwany jako PEGilacja. W istocie proces ten pozwala na kowalencyjne łączenie między peptydem a wydzieliną. To z kolei służy do mocowania oraz jako bariera ochronna dla mechanicznej cząsteczki czynnika wzrostu. Sposób ten umożliwia wydzielinie przemieszczanie się za pośrednictwem krwi, bez odczuwania poziomu degradacji, które występują w innych przypadkach.

Jak działa i na co wpływa stosowanie PEG MGF?

Badania naukowe ustaliły, że stosowanie PEG MGF prowadzi do zwiększenia masy mięśniowej, a także wzrostu oraz szybszej regeneracji tkanek. Stosowanie środka powoduję także lepszą regenerację mięśni szkieletowych. Ponieważ PEG MGF wykazało przedłużenie okresu półtrwania mechanicznego czynnika wzrostu do sposobów inicjowania pegylacji, to badania wykazały, że obecność peptydu może zwiększyć zdolność do budowy i naprawy tkanki mięśniowej, szkieletowej w znacznie bardziej efektywny sposób. Dodatkowo środek powoduję, że poprawia się znacznie gęstość kości, a sam środek powoduję zwiększenie ilości minerału kostnego. To znaczy, że nasze kości są mocniejsze, trwalsze i mniej podatne na przerwania i złamania. Ostatecznie przyśpiesza się proces odzyskiwania sprawności po urazie. Z kolei badania na zwierzętach pokazały, że PEG MGF ma pozytywny wpływ na układ krwionośny w przypadku niedokrwienia. Zwiększa bowiem dopływu krwi do tkanek, co z kolei powoduje, że niedobór tlenu i glukozy nie występuje, a to z kolei niezbędne jest do prawidłowego metabolizmu komórkowego.

Jak prawidłowo stosować PEG MGF?

Peptyd PEG MGF powstaje z połączenia glikolu polietylenowego. Aby móc go zastosować należy rozcieńczyć środek w sterylnym roztworze i zaaplikować za pomocą zastrzyku bezpośrednio do mięśnia po wyczerpującym treningu. Można też wstrzyknąć środek w tkankę tłuszczową. Samo dawkowanie nie powinno przekraczać stu mcg. Wstrzyknięcie powinno odbywać się w jedną i drugą stronę mięśnia.

Czy istnieją jakieś skutki uboczne PEG-MGF?

Sam środek nie wykazuje skutków ubocznych. U niektórych użytkowników w miejscu wstrzyknięcia mogą pojawić się zaczerwienienia, które jednak szybko znikają oraz lekki ból, który jest spowodowany samą iniekcją. Jednak nie wolno nam przekraczać zalecanej dawki przez producenta, a kiedy chcemy to zrobić, to wcześniej należy koniecznie przeprowadzić konsultacje z lekarzem specjalistą. Środek ten jest przeznaczony dla osób zdrowych oraz pełnoletnich. PEG MGF nie może być używany przez osoby niepełnoletnie, a także, jeśli dany użytkownik posiada uczulenie na którykolwiek ze składników zawartych w produkcie. Łączenie peptydu z innymi podobnymi w działaniu środkami, powinno odbywać się wyłącznie po konsultacji z lekarzem. Jeśli jesteśmy w trakcie kuracji jakimkolwiek lekiem lub cierpmy na jakąkolwiek chorobę, lub przypadłość, to zastosowanie środka, także powinno odbyć się dopiero po konsultacji z lekarzem, aby na sto procent wykluczyć możliwość powikłań lub problemów związanych ze stymulowaniem się leków. Nie wolno nam w trakcie kuracji zażywać narkotyków ani też spożywać dużej ilości alkoholu. Należy także zachować szczególną ostrożność, jeśli chodzi o higienę podczas kuracji. Wykorzystujemy tylko i wyłącznie strzykawki oraz igły, które samodzielnie zakupiliśmy w aptece oraz takie, które nie zostały wcześniej przez nikogo rozpakowane. Zabronione jest używanie strzykawek i igieł od osób trzecich, a zwłaszcza przypadkowych. Sam środek możemy nabyć w renomowanych sklepach internetowych, gdzie nie istnieje podejrzenie, że dany sprzedawca handluje podrobionymi produktami, co do których składu nie mamy pewności, że jest on zgodny z deklaracją producenta.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE