peptydy sklep

peptydy.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 SARMOSTARINE (MK 2866) 
WZÓR Z CMS:


240.00
Ilość
- +

OSTARINE (MK 2866)
NOVOSARM

OSTARINE (MK 2866)

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 50 mg/ml- 30 ml bottle 240 zł 240 zł
3 50 mg/ml- 30 ml bottle 230 zł 690 zł
5 50 mg/ml- 30 ml bottle 220 zł 1100 zł
10 50 mg/ml- 30 ml bottle 210 zł 2100 zł

OSTARINE (MK 2866)

Ostarine (MK-2866), znany również jako enobosarm, jest selektywnym modulatorem receptora androgenowego (SARM). SARMy, takie jak Ostarine, stymulują receptory hormonów steroidowych - receptory androgenów - naśladując testosteron.

Czym jest Ostarine?

Wielu kulturystów i sportowców decyduje się na Ostarine, gdyż oferuje on znaczny wzrost masy mięśniowej i wydajności przy niewielkim ryzyku. Ostaryna jest badana pod kątem jej zdolności do leczenia poważnych chorób wyniszczających mięśnie. SARMS, znany również jako selektywny modulator receptora androgenowego, jest nieco podobny do sterydów anabolicznych. Leki te są stosowane w celu zwiększenia wzrostu mięśni i pomocy w utracie tłuszczu. Powodem, dla którego nie jest jeszcze określany jako steryd, jest to, że nadal jest to substancja chemiczna znajdująca się w fazie badań. Jedną z najlepszych w tej kategorii jest MK-2866 lub GTx-024 (Ostarine). Ostarine, znana również jako Enobosarm, MK2866, jest używana przez sportowców w celu zwiększenia wytrzymałości i sprawności fizycznej. Jest to druga generacja SARMów; zmniejsza zanik mięśni. Zwiększa również beztłuszczową masę mięśniową w organizmie, co daje siłę i wytrzymałość kulturystom i ciężarowcom.

Kto może skorzystać z Ostarine?

Z Ostarine powinny skorzystać następujące osoby:

• Próbujące schudnąć, ponieważ jest to skuteczny środek odchudzający i zwiększa masę mięśniową.
• Osoby, które borykają się z utratą mięśni w wyniku starzenia się i chcą zachować lub zyskać mięśnie.
• Osoby cierpiące na jakiekolwiek zaburzenia mięśniowe i osłabienie mięśni mogą stosować Ostarine jako suplement zapewniający siłę.

Dlaczego opracowano Ostarine?

Problem taki jak rak, który prowadzi do chemioterapii, która dalej prowadzi do degradacji mięśni lub AIDS, która jest główną przyczyną degradacji mięśni, więc SARM działają tutaj jako magiczna mikstura zmniejszająca redukcję mięśni i utrzymująca masę ciała. Daje również siłę i zwiększa gęstość kości. Zaletą Ostarine jest to, że jest łatwo przyswajalny przez organizm. Dzięki temu efekty Ostarine widać bardzo szybko. Ostaryna obniża poziom złego cholesterolu w organizmie. Ostaryna jest stosowana u kulturystów i sportowców w celu zwiększenia siły i masy beztłuszczowej masy mięśniowej ciała, co prowadzi do zwiększenia ogólnej siły i wytrzymałości. Stymuluje receptory androgenowe, receptory hormonów steroidowych, a także zwiększa poziom testosteronu w organizmie. Ma ograniczone skutki uboczne, ponieważ koncentruje się na kości i mięśniach ciała; nie działa na żaden inny organ ani tkankę. Nie musisz martwić się podwyższonym poziomem estrogenu lub obniżonym poziomem testosteronu, na który ogólnie wpływa przyjmowanie jakiegokolwiek innego steroidu. Musimy zrozumieć, że testosteron można przekształcić w estradiol, a odwrotnie nie jest możliwe. W rezultacie zyskujesz tłuszcz, a regeneracja mięśni jest minimalna. Ostaryna to koryguje, pomaga we wzroście mięśni i nie można jej przekształcić w estrogen. Podwyższony poziom estrogenu może zagrażać życiu zarówno mężczyzn, jak i kobiet, ponieważ jest główną przyczyną wielu chorób serca i niektórych rodzajów raka. Jest bardziej skuteczny niż inne SARM.

Jak działa Ostarine?

Ostarine prowadzi to do bardzo szybkiego powrotu do zdrowia po wszelkiego rodzaju kontuzjach, ponieważ regeneracja mięśni jest maksymalna. Może zwiększyć siłę i wzrost mięśni poprzez pobudzenie insulinopodobnego czynnika wzrostu lub genu IGF-1. Wiąże receptory androgenów lub AR w celu wytworzenia mięśni i w wielu przypadkach jest pomocny w tworzeniu mięśni.

Jakie jest bezpieczne dawkowanie Ostarine?

Maksymalna bezpieczna dawka to około 3 miligramów na dzień. Ostaryna była testowana na osobach cierpiących na choroby serca i okazała się skuteczna przy stosowaniu 1-3 miligramów, ponieważ pomogła w obniżeniu poziomu złego cholesterolu w organizmie i pomogła w zapewnieniu utrzymania poziomu cholesterolu przez cały czas. Odpowiednie dawkowanie zależy od wielu czynników, takich jak wiek, stan zdrowia i wiele innych warunków. Dlatego zależy to od osoby, która chce z niego korzystać. Opierając się na opiniach i zaleceniach wielu kulturystów, można powiedzieć, że 1-3 miligramy są optymalne w walce z redukcją mięśni z powodu wieku lub problemów z sercem. 15-20 miligramów w porcji jest zalecane przez firmy produkujące suplementy dla kulturystów.

Jakie są wymierne korzyści ze stosowania Ostarine?

Ostarine przede wszystkim ma korzystny wpływ na przyrost masy mięśniowej. Przyrost masy mięśniowej jest bardzo ważny dla kulturystów. Ostaryna może pomóc w gojeniu się mięśni i zwiększaniu gęstości kości w organizmie. Może to aktywować komórki macierzyste, które pomagają w regeneracji mięśni. Prowadzi to do bardzo szybkiego powrotu do zdrowia po wszelkiego rodzaju kontuzjach, ponieważ regeneracja mięśni jest maksymalna. Wielu sportowców borykało się w przeszłości z problemami z leczeniem, kiedy musieli spędzać długie miesiące na rehabilitacji, aby dojść do siebie. Ostarine może pomóc ci przyspieszyć ten proces i zwiększyć gęstość mięśni, abyś mógł jak najszybciej wrócić do sprawności ze zwiększoną siłą i wytrzymałością. Zwiększenie gęstości kości może pomóc w walce z wszelkiego rodzaju problemami związanymi z kośćmi w organizmie.

Wraz ze wzrostem masy mięśniowej tłuszcz jest spalany szybciej i pomaga w utracie maksymalnej wagi podczas treningu mięśni. Bycie otyłym i otłuszczonym jest głównym problemem, przed którym stoi obecnie świat, i jedną z głównych przyczyn zgonów. Tłuszcz można skutecznie spalać, gdy mięśnie potrzebują energii, aby się zregenerować, a ta energia jest pobierana z komórek tłuszczowych. W rezultacie dochodzi do rozbicia komórek tłuszczowych. Im częściej trenujesz duże partie mięśni ciała, tym więcej tracisz tłuszczu. Ponieważ Ostarine zwiększa masę mięśniową, organizm potrzebuje więcej energii, w wyniku czego tłuszcz jest szybko spalany, a ty obserwujesz drastyczny spadek kontaktu tłuszczu z ciałem. Ostarine pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu lipidów u pacjentów cierpiących na choroby serca. Zmniejsza również zły poziom cholesterolu w organizmie, co może pomóc w obniżeniu poziomu trójglicerydów w organizmie. Pomaga obniżyć poziom glukozy we krwi oraz zwiększa insulinooporność organizmu.
 

OSTATNIO PRZEGLĄDANE