peptydy sklep

peptydy.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 SARMNUTROBAL (MK 677) 
WZÓR Z CMS:


260.00
Ilość
- +

NUTROBAL (MK 677)
NOVOSARM

NUTROBAL (MK 677)

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 50 mg/ml- 30 ml bottle 260 zł 260 zł
3 50 mg/ml- 30 ml bottle 250 zł 750 zł
5 50 mg/ml- 30 ml bottle 240 zł 1200 zł
10 50 mg/ml- 30 ml bottle 230 zł 2300 zł

NUTROBAL (MK 677)

MK-677 jest również nazywany ibutamoren, ibutamoren mesylate lub nutrobal i jest stymulantem hormonu wzrostu. MK-677 nie należy do rodziny SARMów.

Czym jest MK 677?

Powodem, dla którego ibutamoren jest tak wyjątkowy, jest to, że ma zdolność stymulowania poziomu hormonu wzrostu (GH) i insulinopodobnego czynnika wzrostu (IGF-1). Hormon wzrostu jest niezbędny dla optymalnego funkcjonowania organizmu. Odgrywa kluczową rolę w rozwoju mięśni i tkanek. Jest to dość złożony proces, ale należy mieć świadomość, że Ibutamoren nie zakłóca innych procesów biologicznych, takich jak produkcja naturalnych hormonów. Oznacza to, że doświadczysz wzrostu poziomu hormonu wzrostu bez skutków ubocznych, takich jak supresja testosteronu. Działa jak popularne peptydy GHRP-2 i 6, tyle że bez skutków ubocznych. MK-677 lub Ibutamoren, Nutrobal - został pierwotnie opracowany do leczenia atrofii mięśni, otyłości i osteoporozy, a także do rekonwalescencji osób starszych ze złamaniem biodra. O głównych efektach działania tego związku decyduje wzrost produkcji hormonu wzrostu, który sprzyja szybkiej naprawie tkanek, wzrostowi nowych komórek itp. Równolegle ze wzrostem poziomu GH rośnie poziom IGF-1, co zapewnia silniejszy anabolizm i magazynowanie energii.

Jak działa MK 677?

MK-677 Ibutamoren jest doustnym anaboliczno-antykatabolicznym produktem opartym na (R)-1'-(2-methylalanyl-O-Benzyl-D-seryl)-1-(methylsulfonyl)-1,2-dihydrospiro[indole-3,4'-piperidine], związku chemicznym potocznie znanym jako Ibutamoren lub MK-677. Naśladuje grelinę, której działanie pozwala na zwiększenie stężenia hormonu wzrostu (GH, somatotropina) i insulinopodobnego czynnika wzrostu 1 (IGF-1) oraz zredukowanie poziomu kortyzolu w organizmie. Ibutamoren oddziałując na receptory hormonu wzrostu (GHS-R) pozwala zwiększyć stężenia: GH, IGF-1 oraz niezbędnego do jego prawidłowego funkcjonowania białka wiążącego insulinopodobny czynnik wzrostu-3 (IGFBP-3). Zdolność aktywacji GHS-R przypisywana była do tej pory jedynie grelinie. Naśladownictwo greliny w tym obszarze pozwoliło na sklasyfikowanie substancji jako mimetyk greliny. Odpowiednio wysoki poziom hormonu wzrostu odpowiada za szereg ważnych procesów zachodzących w organizmie, w tym: rozwój ustroju, gospodarkę substratów energetycznych, stopień nasilenia przemian anabolicznych i katabolicznych, odpowiedź immunologiczną oraz pracę centralnego układu nerwowego. Regulowanie wydzielania somatotropiny to role somatoliberyny, somatostatyny oraz IGF-1, a pośród bodźców zwiększających jej wydzielanie najczęściej wymieniane są: wysiłek fizyczny, sen, podaż odpowiednich aminokwasów, głód i towarzysząca mu grelina oraz dostępność niektórych innych hormonów. Wyrzut GH prowadzi do wzmożonego procesu wiązania aminokwasów przez tkanki mięśniowe, syntezy i odnowy włókien mięśniowych, wzmacniania struktury kośćca oraz niwelację tkanki tłuszczowej.

Jakie są zalety MK 677?

Ibutamoren w odróżnieniu od greliny nie podnosi poziomu kortyzolu, a nawet go obniża. Nie wykazuje wpływu na ilość prolaktyny oraz hormonu luteinizującego (LH). Może nieznacznie obniżać poziom testosteronu ogółem, jednak bez dużego wpływu na wskaźnik wolnego testosteronu. Tym samym MK-677 jest w stanie wywoływać pozytywne efekty przypisywane grelinie, nie wykazując przy tym jej negatywnych właściwości. MK-677 cechuje się odpornością na rozpad w wyniku kontaktu z kwaśnym środowiskiem układu pokarmowego, za sprawą czego wykazuje wysoką stabilność i bardzo dobrą bioprzyswajalność. Cechą tego konkretnego środka jest zahamowanie produkcji samostaniny, hormonu, który prowadzi do zmniejszenia produkcji GH (nawiasem mówiąc, peptydy i sam GH nie dadzą takiego efektu przez zastrzyk).

Jakie są efekty przyjmowania MK 677?

Zwiększony wzrost mięśni jest jedną z głównych zalet MK-677, których doświadczysz w wyniku zwiększonego poziomu hormonu wzrostu i insulinopodobnego czynnika wzrostu-1. Kolejną korzyścią, jakiej możesz oczekiwać od MK-677, są lepsze wzorce snu. Wszyscy wiemy, że dobry nocny wypoczynek odgrywa kluczową rolę w regeneracji, dzięki Ibutamoren zapewnisz sobie dobry sen. Jeśli masz problemy ze snem, Ibutamoren może ci pomóc. Hormon wzrostu i IGF-1 mają pozytywny wpływ na skórę, włosy i paznokcie. Wykazano, że hormon wzrostu (GH) oddziałuje z komórkami skóry. Nutrobal (MK-677) stał się niezwykle popularny w kulturystyce. Głównym powodem stosowania MK-677 w kulturystyce jest zwiększenie poziomu hormonu wzrostu. Ponieważ hormon wzrostu odgrywa kluczową rolę w budowaniu mięśni. Im wyższy poziom hormonu wzrostu, tym łatwiej uzyskasz masę mięśniową.

Jakie są skutki uboczne przyjmowania MK 677?

Ponieważ MK-677 (Ibutamoren) zwiększa poziom hormonu wzrostu, możesz spodziewać się w bardzo niewielu przypadkach następujących skutków ubocznych:

• Obrzęk stawów
• Drętwienie i mrowienie skóry
• Ból mięśni i stawów
• Retencja wody
• Letarg

Zasadniczo te skutki uboczne są spowodowane zwiększonym poziomem hormonu wzrostu w organizmie. Kolejnym efektem ubocznym, o którym warto wspomnieć, jest zwiększony apetyt. Niektórzy użytkownicy mogą odczuwać ekstremalny głód podczas korzystania z MK-677. Pamiętaj, że nie każdy ma takie skutki uboczne.

Nutrobal (MK-677) stał się niezwykle popularny w kulturystyce. Głównym powodem stosowania MK-677 w kulturystyce jest zwiększenie poziomu hormonu wzrostu. Ponieważ hormon wzrostu odgrywa kluczową rolę w budowaniu mięśni. Im wyższy poziom hormonu wzrostu, tym łatwiej uzyskasz masę mięśniową.

Jak używać MK 677?

Ibutamoren (MK-677) najlepiej stosować w cyklach 8-20 tygodni u mężczyzn i 6-8 tygodni u kobiet, chociaż może się to różnić w zależności od indywidualnych preferencji i wymagań dotyczących cyklu.
Dawkowanie dla mężczyzn
5-25 mg dziennie, najlepiej 30-40 minut przed treningiem i po posiłku, przez okres ośmiu do czternastu tygodni
Dawkowanie dla kobiet
5-15 mg dziennie, najlepiej 30-40 minut przed treningiem i po posiłku, przez sześć do ośmiu tygodni.
Produkt półtrwania
MK-677 ma okres półtrwania 24 godziny i dlatego można go przyjmować raz dziennie. Jednak szczyt osiąga po 4-6 godzinach, co powoduje, że korzystniej jest jednak dzielić go na dawki.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE