peptydy sklep

peptydy.net.pl

Produkty

WZÓR Z CMS:


80.00
Ilość
- +

MGF
Bio- Peptide

MGF

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Stężenie Cena Wartość
1 5 mg 80 zł 80 zł
3 5 mg 75 zł 225 zł
5 5 mg 70 zł 350 zł
10 5 mg 65 zł 650 zł
15 5 mg 60 zł 900 zł

Co to jest MGF?

MGF jest nowym wariantem insulinopodobnego czynnika wzrostu IGF-1. Jego forma RNA jest tworzona w tkankach mięśniowych w odpowiedzi na przeciążenie lub uszkodzenie tkanki wzrostu mięśni. C-końcowy peptyd czynnika wzrostu mechanika MGF jest kluczowym regionem dla alternatywnego tworzenia peptydu. Alternatywne składanie w MGF następuje poprzez przesunięcie w ramce odczytu, w której specyficzna C-końcowa sekwencja jest kodowana przez ekson 5 i pierwszą część egzonu 6. Ma bardzo silne działanie neuroprotekcyjne, co potwierdzają badania, w których wykazano funkcjonalne kopie cDNA MGF do ekspresji w wektorze plazmidowym, który następnie chronił neurony twarzy po uszkodzeniu nerwu. Jednym z takich efektów jest sarkopenia.

Jak działa MGF?

MGF pomaga w gojeniu się uszkodzonych mięśni. Może też stymulować komórki macierzyste i satelitarne do niezbędnych procesów anabolicznych w celu promowania wzrostu nowej tkanki mięśniowej lub włókien, które nie zostały uszkodzone. Jego działanie jest kluczowe dla odradzania się mięśni i traktowane są jako podstawowy mechanizm anaboliczny wykorzystywany do tworzenia nowych tkanek. Po wprowadzeniu MGF do mięśnia, gen IGF-1 zostaje uwolniony i jest różnicowo łącznie podczas reakcji. Początkowo produkuje głównie IGF-1Ec. To wczesne łączenie stymuluje komórki satelitarne do aktywacji. To z kolei umożliwia aktywację dodatkowych nieuszkodzonych jąder, aby wytworzyć nowe włókno i tkankę mięśniową. Pojawienie się MGF również inicjuje zwiększenie ekspresji nowej syntezy białek. Potem produkcja następnie przełącza się w kierunku wytworzenia ogólnoustrojowego uwalniania IGF-1Ea z wątroby, co również zwiększa regulację syntezy białek.

Czy działanie MGF zostało potwierdzone?

Najnowsze badania z użyciem MFG pokazują, że ekspresja transkryptów genu IGF-1 w mięśniu sercowym szczura trwała od jednej godziny do ośmiu tygodni po zawale mięśnia sercowego wywołanym podwiązaniem tętnicy wieńcowej przedniej zstępującej. Ponadto scharakteryzowano działanie peptydów IGF-1 i MGF-E oraz ich odpowiednią sygnalizację w komórkach podobnych do miokardium H9C2 in vitro. Ekspresja IGF-1Ea i MGF była istotnie zwiększona, zarówno na poziomie transkrypcyjnym, jak i translacyjnym, w późnym okresie po zawale. Ponadto, specyficzne przeciwciało neutralizujące anty-IGF-1R nie blokowało syntetycznego działania peptydu MGFE, podczas gdy całkowicie blokowało działanie IGF-1 na proliferację komórek H9C2. Co więcej, ten syntetyczny peptyd MGF E nie aktywował fosforylacji Akt, podczas gdy aktywował ERK1 / 2 w komórkach miokardialnych. Wszystkie te badania potwierdzają rolę ekspresji IGF-1 w procesie naprawy mięśnia sercowego i sugerują, że syntetyczne działania peptydów MGF E mogą być wykorzystywane do odbudowania tkanek. Niedawne badania ujawniły również, że dwa klony przeciwciał monoklonalnych wydzielających hybrydomę z czynnikiem mechanicznego wzrostu. Monoklonalne przeciwciało jednego klonu rozpoznaje ludzki peptyd MGF, który jest nieobecny w insulinopodobnym czynniku wzrostu. Test immunoenzymatyczny dodatkowo wykazał, że istnieją stałe wiązania o wysokim powinowactwie z pełną długością MGF i fragmentami klonów 87-111.

Jakie efekty dla naszego organizmu ma MGF?

MGF-E i IGF-1 stymuluje sygnały do H9C2 komórki mięśnia, które są wykorzystywane choćby w leczeniu in vitro. Stąd wykorzystywano je przy badaniu schorzeń bezpłodności MGF jest formą IGF-1,który jest hormonem peptydowym, który prowadzi do tworzenia nowych komórek mięśniowych i stymuluje wzrost mięśni. Pomoże nam naprawić uszkodzone mięśnie, i wytworzyć nowe włókna mięśniowe. Jest bardzo mocnym peptydem, dlatego, jeżeli chodzi o jego dawkowanie, wystarczy brać go raz dziennie po treningu lub przed snem. Szczególnie lek ten wykorzystywany jest przez kulturystów, sportowców i osoby, które są niezwykle aktywne fizycznie.

Jak stosować MGF?

Bezpieczne przyjmowanie leku wiążę się z całkowitym podporządkowaniem dawki do zaleceń producenta. Na samym początku dawka nie powinna przekraczać stu mikrogramów. Bardziej doświadczeni sportowcy mogą zwiększyć dawkę do dwustu mikrogramów. Częstotliwość dawkowania zmienia się w zależności od poziomu. Jednak nie powinna ona być częstsza niż dwa, maksymalnie trzy razy w tygodniu. Sam środek należy podawać bezpośrednio po treningu. Służy do symulacji maksymalnego rozładowania fizjologicznego. Sama kuracja ma trwać około pięciu tygodni, ale w niektórych przypadkach może zostać wydłużona do sześciu tygodni. Bardzo ważne jest, aby w przypadku pojawienia się ewentualnych niepożądanych efektów ubocznych, natychmiast skontaktować się z lekarzem i przede wszystkim zaprzestać przyjmowania leku. Jeśli środek nie działa tak, jak powinien, nie wolno nam samodzielnie zwiększać dawki, a należy zgłosić się do producenta lub lekarza. Sam produkt jest bezpieczny pod warunkiem, że zostanie dostarczony w oryginalnym opakowaniu. Kupowanie podrobionych egzemplarzy naraża nas na wielkie ryzyko i może być groźne dla naszego zdrowia, a nawet życia. Dlatego lek należy kupować wyłącznie w sprawdzonych i renomowanych sklepach internetowych.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE