peptydy sklep

peptydy.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYMelanotan- 2 
WZÓR Z CMS:


100.00
Ilość
- +

Melanotan- 2
Bio- Peptide

Melanotan- 2 Melanotan- 2

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 10 mg 100 zł 100 zł
3 10 mg 95 zł 285 zł
5 10 mg 90 zł 450 zł
10 10 mg 85 zł 850 zł

Co to jest Melanotan-2?

MT-2 jest hormonem peptydowym, iniekcyjnym, stosowanym do promowania opalania. Samo działanie hormonu polega na stymulacji receptorów alfa-melanocytów, co znacząco zwiększa produkcje melaniny, kiedy nasza skóra jest wystawiona na działanie słońca. Zaaplikowanie większej ilość MT –2 wiąże się z tym, że nasz organizm opala się, tak jakbyśmy byli ciemniejszym typem urody. Sama melanina to w rzeczywistości odpowiedź organizmu na uszkodzenia UV. Ciemnienie skóry ma chronić ją przed dalszymi uszkodzeniami. MT-2 został zaprojektowany, aby doprowadzić do reakcji skóry, nawet przy minimalnym zastosowaniu światła słonecznego. Jest to doskonałe rozwiązanie zwłaszcza dla tych osób, które z racji posiadania bardzo jasnej karnacji skóry, właściwie nie są w stanie wystawiać jej bezpiecznie na działanie promieni słonecznych.

Jakie jeszcze działanie ma Melanotan-2?

Używając MT2 doprowadzamy do szybszego gojenia się uszkodzonych komórek skóry, niż było to możliwe przedtem. Dlatego środek ten jak wspomnieliśmy, nadaję się dla tych osób, które posiadają bardzo jasną skórę i opalanie wiążę się w ich przypadku ze wzmożonym ryzykiem zachorowania na raka. Zastosowanie MT-2 nadal wymaga ekspozycji na światło słoneczne, aby było skuteczne, jednak wymaga znacznie mniej czasu na opalenizny, niż bez peptydu. Użytkownicy mogą wziąć małe dawki i kontynuować aż do osiągnięcia pożądanej pigmentacji. Nawet jeśli dawka jest zatrzymywana w całości, opalenizna może trwać całymi miesiącami bez ekspozycji na słońce. Oprócz tego MT-2 wywołuje także erekcje. Udowodniono także, że stosowanie tego środka hamuje łaknienie i przyciemnienie włosów. Może również wystąpić zwiększona liczba pieprzyków lub przebarwienia. Te skutki uboczne, o ile występują, mogą trwać przez znaczny okres czasu, albo nawet na stałe.

Jak stosować Melanotan-2

W przypadku osiągnięcia stanu erekcji należy zaaplikować MT-2 na około czterech do sześciu godzin przed planowanym stosunkiem seksualnym. Sam czas działania wynosi tu około sześciu, a w indywidualnych przypadkach nawet do dwunastu godzin od pojawienia się pierwszego efektu. Wymagana dawka to około jednego miligrama środka, jednak nawet pół miligrama w przypadku niektórych osób, będzie już skuteczne. Sam MT-2 dostarczany jest jako proszek i musi zostać zmieszany z bakteriostatyczną wodą. Przechowywać produkt najlepiej jest w zamrażarce z powodu ich powolnej degradacji w temperaturze pokojowej. Aby uzyskać stężenie 10mg / 8ml, należy użyć 8ml bakteriostatyczne wody w swoim 10mg fiolka z proszkiem. W zależności od osoby standardowa dawka wynosić będzie od dziesięciu do czterdziestu miligramów. Musimy pamiętać, że osoby, które są bardziej odporne na działanie promieni słonecznych, wymagają zastosowania większej dawki. W zależności od całkowitej ilości potrzebnej i dziennego dawkowania odpowiednio dla danej osoby, iniekcje MT-2 należy zacząć na sześć dni przed zaistnieniem potrzeby posiadania opalenizny. MT-2 może być również stosowany, cyklicznie, aby utrzymać lepszą zdolność do opalania.

Jaka powinna być właściwa dawka Melanotan-2?

Dawka początkowa powinna wynosić około 0,25 miligramów. Jeśli nie pojawiają się żadne skutki uboczne w postaci na przykład nudności, to możemy zwiększyć dawkę do jednego, a nawet półtora miligrama na dobę. Ostatecznie możemy osiągnąć maksymalną dawkę trzech miligramów na dobę. Taka dawka jest odpowiednia dla większości osób. Jednak niektórzy stosują nawet dawkę pięciu miligramów na dobę. To jest dawka, która pozwala osiągnąć bardzo głęboką opaleniznę. Samo wstrzykiwanie dawki odbywa się w warstwie podskórnej. Po rozpuszczeniu fiolki MT-2 należy ją wykorzystać w przeciągu trzydziestu dni.

Jakie są efekty zastosowania Melanotan-2 i czy istnieją ograniczenia w jego stosowaniu?

Efekty stosowania MT-2 są dość długotrwałe. Czasami trwają rok lub dłużej zależne jest to od cyklu peptydu jego efektywności, długości oraz dawkowania. Zastosowanie cykli konserwacyjnych może utrzymać wpływ na czas nieokreślony. Żeby osiągnąć stały efekt należy stosować MT-2, dwa do trzech razy rocznie. W niektórych przypadkach mogą występować uboczne skutki stosowania MT-2. Chodzi tu głównie o zaburzenia łaknienia. Z tego powodu środek ten jest, zwłaszcza przez kobiety, wykorzystywany jako produkt odchudzający. Możliwe są też uczucia nudności, zawroty głowy, zmęczenie. Zazwyczaj jednak objawy bardzo szybko ustępują. Jeżeli jednak utrzymują się przez dłuższy czas, to należy natychmiast zaprzestać przyjmowanie MT-2 i skontaktować się odpowiedniej klasy lekarzem. Nie należy także samodzielnie, bez konsultacji zwiększać radykalnie dawki oraz stosować MT-2 nieustannie. Powinniśmy też pamiętać, że choć stosowania MT-2 jest bezpieczne, to gwarancje daję nam tylko zakupienie produktu w sprawdzonym i legalnym źródle. Zdecydowanie należy wystrzegać się kupowania MT-2 od podejrzanych osób lub w niesprawdzonych sklepach, gdzie istnieje możliwość, że sprzeda się nam podróbkę produktu. W takim przypadku producent nie może wziąć odpowiedzialności za stosowanie produktu, którego skład jest nieznany. Należy wystrzegać się zwłaszcza zakupów produktów, które były wcześniej rozpakowane i używane od osób trzecich.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE