peptydy sklep

peptydy.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 SARMLIGANDROL (LGD 4033) 
WZÓR Z CMS:


230.00
Ilość
- +

LIGANDROL (LGD 4033)
NOVOSARM

LIGANDROL (LGD 4033)

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 20 mg/ml- 30 ml bottle 230 zł 230 zł
3 20 mg/ml- 30 ml bottle 220 zł 660 zł
5 20 mg/ml- 30 ml bottle 210 zł 1050 zł
10 20 mg/ml- 30 ml bottle 200 zł 2000 zł

LIGANDROL (LGD 4033)

Ligandrol (LGD-4033) jest najsilniejszym z SARMów i można go porównać tylko pod względem siły i działania z turinabolem. Ligandrol zapewnia duże przyrosty beztłuszczowej masy mięśniowej i siły, a także niesamowite spalanie tłuszczu i zwiększoną wytrzymałość.

Jak działa Ligandrol?

Ligandrol SARM pomaga sportowcom i hobbystom uzyskać beztłuszczową masę mięśniową i zapewnia wzrost siły, ale w przeciwieństwie do leków steroidowych nie wpływa negatywnie na organizm i nie ma efektu rollback. Ligandrol jest kilkakrotnie skuteczniejszy niż podobne leki. Ligandrol zapobiega utracie beztłuszczowej masy mięśniowej i zmniejsza procent tkanki tłuszczowej podskórnej. Lek doskonale uzupełnia odżywianie sportowe. Jest nietoksyczny i skuteczny w sportach siłowych. Jego skuteczność jest porównywalna z doustnymi sterydami anabolicznymi i androgennymi, jednak w przeciwieństwie do sterydów nie ma skutków ubocznych. Jedyny możliwy (w zależności od stanu organizmu i innych czynników) niepożądany efekt występuje przy stosowaniu dużych dawek i wyraża się spadkiem produkcji testosteronu w organizmie, ale jest nieporównywalnie słabszy i mniej wyraźny niż przy stosowaniu steroidów. Szybkość supresji testosteronu zależy bezpośrednio od dawki leku. Należy również zaznaczyć, że przywrócenie poziomu testosteronu w organizmie po zastosowaniu ligandrolu następuje szybciej niż po zastosowaniu SAA, ze względu na to, że na tle spadku endogennego wolnego i całkowitego testosteronu. Produkcja LH (hormonu luteinizującego) i FSH (hormonu folikulotropowego) nie spada, co pozwala w szybki i płynny sposób przywrócić poziom testosteronu do normy, czyli tzw. „pit” po zakończeniu kursu jest minimalny, co pozwala maksymalnie zachować uzyskaną masę mięśniową. Jednak przy dużych dawkach należy przeprowadzić terapię po cyklu.

Jakie są efekty zastosowania Ligandrolu?

Ligandrol (LGD-4033, Ligandrol) należy do rodziny selektywnych modulatorów receptora androgenowego (SARM). Ma wyraźny androgenny wpływ na organizm. Lek stosuje się w leczeniu atrofii mięśni i osteoporozy. Działanie leku zauważysz już od drugiego tygodnia stosowania. Wyrazi się to wzrostem masy mięśniowej, wzrostem wskaźników siły. Jak pokazuje praktyka, w trakcie przyjmowania ligandrolu można uzyskać 3-5 kg beztłuszczowej masy mięśniowej, z zastrzeżeniem diety, ćwiczeń i odpoczynku. Po zakończeniu kursu wzrost wskaźników siły będzie kontynuowany. Ponieważ Ligandrol jest jednym z selektywnych modulatorów receptorów androgenowych, jego wpływ na organizm jest porównywalny z działaniem androgenów, takich jak testosteron. Główną przewagą nad sterydami jest legalność leku, dzięki czemu można być pewnym jego jakości i „działania”. Niech efekt stosowania będzie mniejszy niż przy stosowaniu wysokiej jakości sterydów, jednak minimalne skutki uboczne i gwarantowane efekty zapewniają wysoki popyt na Ligandrol.
W przeciwieństwie do sterydów anabolicznych, Ligandrol stymuluje funkcjonowanie receptorów męskich hormonów bez zakłócania normalnego funkcjonowania organizmu. Bardzo cenną właściwością Ligandrolu jest to, że nie prowadzi do wzrostu poziomu estrogenu i kortyzolu, a także dzięki swojej wysokiej selektywności (ARS) pozwala na osiągnięcie silnego efektu anabolicznego przy minimalnym działaniu androgennym (ligandrol ma stosunek aktywności anabolicznej i androgennej 10: 1, oraz wiele sterydów ma 1: 1).

Czego mogę oczekiwać po zastosowaniu Ligandrolu?

Szybki przyrost masy mięśniowej – LGD 4033 jest jednym z najsilniejszych legalnych anabolików dostępnych aktualnie na rynku. Pozwala na przyrosty rzędu 3-5kg masy w ciągu 6-8 tygodni stosowania solo. Efekty mogą być spotęgowane przez stosowanie LGD w połączeniu z innymi SARMami. Warto także zauważyć, że w przeciwieństwie do sterydów, użytkownicy SARMów zachowują praktycznie 100% zbudowanych na cyklu mięśni.

Utrata tkanki tłuszczowej – chociaż Ligandrol w bezpośredni sposób nie spala tłuszczu, to spowodowane przez niego przyspieszenie metabolizmu oraz syntezy włókien mięśniowych może sprawić, że stracimy kilka kg tłuszczu podczas długiego cyklu.

Wzrost siły – Ligandrol jest świetną substancją na poprawienie swoich rekordów oraz przełamanie stagnacji. Zwiększa produkcję czerwonych krwinek a tym samym ukrwienie tkanki mięśniowej. Największe przyrosty siły obserwowane są po ok. 3 tygodniach stosowania.

Szybsza regeneracja – podczas stosowania Ligandrolu możemy zwiększyć obciążenie treningu o 30-40% bez obaw o przetrenowanie.

Zwiększone libido – niestety nie jest to efekt, którego doświadczają wszyscy użytkownicy LGD. Duża część stosujących ten środek twierdzi jednak, że od 2 tygodnia cyklu znacznie poprawiło im się libido.
Zwiększenie gęstości kości to zmiana, której nie zauważymy gołym okiem. Badania jednak pokazują, że Ligandrol potrafi zwiększyć gęstość kości średnio o 6.4% w ciągu 3 miesięcy. Jest to szczególnie ważny efekt dla osób po niedawnym złamaniu czy borykających się z chorobami kości.

Jak stosować Ligandrol?

Aby zbudować dużą masę mięśniową, zalecana dzienna porcja to:

- 5-10 mg dla sportowców o wadze do 80 kg. Czas trwania kursu to 6-12 tygodni.
- 10-15 mg dla sportowców o masie ciała powyżej 80 kg. Kurs trwa 8-12 tygodni.

Dawkowanie zależy od wagi sportowca i wyznaczonych celów. Aby osiągnąć wysokie wyniki konieczne jest zwiększenie dziennego spożycia białka (minimum 3 g na 1 kg masy ciała), spożywanie wystarczającej ilości kalorii, a także zastosowanie intensywnego treningu z dużymi ciężarami, a wtedy będziesz bardzo zadowolony z wyniku. Przy dużych dawkach Ligandrolu możliwe jest zmniejszenie wydzielania testosteronu, dlatego po zakończeniu kursu zaleca się przeprowadzenie półprzewodnikowej terapii w celu szybkiego przywrócenia poziomu testosteronu w organizmie w celu utrzymania uzyskanej masy mięśniowej. Bez PCT normalny poziom testosteronu zostaje przywrócony po 5 tygodniach. Okres półtrwania od momentu zastosowania leku wynosi około 30 godzin. Ponieważ lek działa androgennie na organizm, w połączeniu z lekiem anabolicznym skuteczność kursu znacznie wzrasta.

Czy Ligandrol wywołuje efekty uboczne?

Podczas stosowania Ligandrolu podczas kursu produkcja testosteronu spada. Jednak istotny spadek FSH i testosteronu obserwowano tylko przy dawce 1 mg. Po odstawieniu leku zmiany hormonalne powróciły do pierwotnych wartości po około 1 miesiącu. Warto również zwrócić uwagę na brak skutków ubocznych przy jednorazowym stosowaniu zwiększonej dawki 22 mg. Badania kliniczne jednoznacznie potwierdziły wysoką aktywność anaboliczną LGD-4033 oraz jego wyjątkową zdolność do budowania masy mięśniowej i zwiększania siły. Już przy dawce 1 mg dziennie osoby przyjmujące lek przez 21 dni wykazywały zauważalną poprawę ilości i jakości masy mięśniowej, wzrost siły oraz spadek zawartości tkanki tłuszczowej. Oprócz zwiększenia masy i siły mięśni, stosowanie LGD-4033 przyniosło kilka innych korzystnych efektów, takich jak szybsza regeneracja po ćwiczeniach, redukcja tkanki tłuszczowej oraz poprawa ogólnego stanu zdrowia i nastroju. Warto również zauważyć, że badania kliniczne nie potwierdziły wpływu LGD-4033 na podwyższenie poziomu estrogenu.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE