peptydy sklep

peptydy.net.pl

Produkty

 PRODUKTYIpamorelin & CJC- 1295 
WZÓR Z CMS:


160.00
Ilość
- +

Ipamorelin & CJC- 1295
Nouveaux

Ipamorelin & CJC- 1295

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Stężenie Cena Wartość
1 10 mg 160 zł 160 zł
2 10 mg 150 zł 300 zł
3 10 mg 140 zł 420 zł
4 10 mg 130 zł 520 zł
5 10 mg 120 zł 600 zł

Co to jest Ipamorelin oraz CJC-1295?

Polipeptyd Ipamorelin jest pentipeptydem, co znaczy, że jego struktura składa się z pięciu aminokwasów. Zawiera on masę cząsteczkową 711.85296, a jego wzór sumaryczny to C38H49N9O5. Ipamorelin stymuluje wydzielanie pewnych receptorów, które mają zdolność do wiązania receptorów komórki i wywołuje odpowiedź komórkową. Jest to peptyd wykorzystywany szczególnie przez kulturystów, gdyż podobnie jak GHRP-6 powoduje uwalnianie hormonu wzrostu. CJC-1295 także jest peptydem iniekcyjnym stosowanym w celu zwiększenia produkcji hormonu wzrostu. Peptyd jest to hormon uwalniający hormon wzrostu mimetycznie lub analogowo. Oznacza to, że działa w taki sam sposób, jak GHRH, i może być określany jako GHRH. Ten środek jest też wykorzystywany przez sportowców i kulturystów celem podniesienia wydzielania się hormonu wzrostu oraz spowodowania stężenia IGF-1. Wzrost tych poziomów może pomóc w utracie tłuszczu, a w niektórych przypadkach możemy też rozbudować naszą masę mięśniową. Produkty różnią się pod względem czasu trwania działania, ale ich wspólne zastosowanie daję dużo lepsze, trwalsze i korzystniejsze rezultaty.

Jakie korzyści wynikają ze stosowania Ipamorelin oraz CJC-1295?

Wedle badań, które zostały wykonane na zwierzętach stwierdzono, że główną funkcją Ipamorelinu jest pobudzenie do stymulacji przysadki mózgowej. Znajduje się w dolnej części podwzgórza u podstawy mózgu, i jest odpowiedzialna za regulację i sterowanie wieloma funkcjami, które są związane z układem hormonalnym. Zapewnia ona wzrost funkcjonalność tarczycy, lepszą regulację temperatury oraz ciśnienia krwi, polepszenie funkcjonalności narządów płciowych i ostatecznie działanie przeciwbólowe. Ponadto, badania naukowe wykazały, że Ipamorelin działa na wiązania głównych punktów kontrolnych żołądka, stymuluje wzrost ruchliwości żołądka. Ipamorelin umożliwia stymulowanie produkcji ekspresji w gruczole przysadki. W tym samym czasie obecność peptydu hamuje wytwarzanie wydzieliny zwanej somatostatyną. Udowodniono też, że Ipamorelin ma zdolność do stymulowania wytwarzanie IGF-1. Ten konkretny hormon, który wydzielany jest przez wątrobę. Jego obecność odgrywa kluczową rolę w ogólnym wzroście i naprawie tkanki mięśniowo-szkieletowej. Ipamorelin zwiększa poziom produkcji kortyzolu. Jest to hormon odpowiedzialny za zwiększenie poziomu cukru we krwi w procesie glukoneogenezy. Zastosowanie tych dwóch składników powoduje odmłodzenie i wzmocnienie stawów, tkanki łącznej, impuls w spalaniu tkanki tłuszczowe, poprawę koloru skóry i wzmocnienie masy kostnej. Niektórzy badacze twierdzą, że peptyd ten może spowalniać też procesy starzenia.

Jak prawidłowo stosować Ipamorelin oraz CJC-1295?

Ipamorelin może być stosowany w dawce dwustu mcg, dwa lub trzy razy dziennie, za pomocą strzykawki insulinowej. Kuracje warto rozpocząć od mniejszej dawki i zwiększać ją stosunkowo powoli. Ipamorelin można zażywać w każdej chwili, ale najlepiej jest to uczynić na około trzydzieści minut przed treningiem. Impuls hormonu wzrostu jest wtedy maksymalny. Z kolei CJC 1295 jak większość peptydów jest dostępny w fiolkach zawierających 2 lub 5 mg liofilizującego proszku, chociaż ilość ta może się zmieniać, zależnie od producenta. Zawartość należy rozpuścić, dodając dogodną dla nas ilość sterylnej wody lub bakteriostatycznej. Jeżeli na przykład dodamy 2 ml do fiolki 2 mg, to następnie otrzymany roztwór o stężeniu 1 mg / ml, lub 1000 ug / ml. Samo wstrzyknięcie środka można przeprowadzić podskórnie, dożylnie lub domięśniowo. Wszystko zależy tu od preferencji użytkownika. Maksymalna zalecana dawka CJC 1295 to tysiąc mcg na tydzień. Jeśli natomiast stosujemy oba te środki razem, to należy zmniejszyć dawkowanie do stu mcg na dobę.

Czy istnieją skutki uboczne stosowania Ipamorelin oraz CJC-1295?

Działania niepożądane, powodowane przez oba środki w naszym organizmie uważane są za łagodne. Obecność negatywnych działań ubocznych wydaje się minimalna, zwłaszcza w odniesieniu do liczby korzyści teoretycznych, które są związane z obecnością peptydu. Przy wyższych dawkach prawdopodobne są silne bóle głowy, a przy bardzo wysokim dawkowaniu peptydu występują migreny, wymioty, światłowstręt. Dlatego też nie wolno nam samodzielnie podnosić dawki, bez konsultacji z lekarzem specjalistą, który orzeknie, czy jest ona dla naszego organizmu bezpieczna. Ponadto w trakcie stosowania kuracji należy się powstrzymać od picia dużych ilości alkoholu oraz stosowania jakichkolwiek narkotyków. W przypadku kiedy stosujemy jakieś inne leki, chorujemy na przewlekłe choroby lub jesteśmy w trakcie tymczasowej kuracji, należy stosowanie środków także skonsultować z lekarzem. Pamiętać należy o bezpiecznym stosowaniu środków, zwłaszcza w zakresie higieny. Nie wolno nam używać cudzych igieł i strzykawek. Wszelkie zastrzyki wykonujemy tylko tymi igłami, które zakupimy w aptece samodzielnie i nie są one rozpakowane. Same produkty należy kupować w sklepach internetowych, co do których mamy pewność, że nie odbywa się tam handel podrobionymi produktami. Środek jest bowiem bezpieczny dla zdrowia, ale pod warunkiem zgodności materiału i składników.

 

OSTATNIO PRZEGLĄDANE