peptydy sklep

peptydy.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYIpamorelin 
WZÓR Z CMS:


130.00
Ilość
- +

Ipamorelin
Bio- Peptide

Ipamorelin Ipamorelin

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 10 mg 130 zł 130 zł
3 10 mg 125 zł 375 zł
5 10 mg 120 zł 600 zł
10 10 mg 115 zł 1150 zł

Czym jest Ipamorelin?

Ipamorelin należy do kategorii leków hormonalnych. Jego głównym działaniem jest stymulacja wydzielania hormonu wzrostu. Pierwsze jego wyodrębnienie miało miejsce w 1998 roku. Zastąpiono wtedy fragment GHRP i wprowadzono do łańcucha kwas gamma-aminomasłowy, histydynę i 2-naftyloaminę. To jeden z najnowszych leków hormonalnych. Polipeptyd Ipamorelin jest pentipeptydem, co znaczy, że jego struktura składa się z pięciu aminokwasów. Zawiera on masę cząsteczkową 711.85296, a jego wzór sumaryczny to C38H49N9O5. Czasem można przeczytać o jego alternatywnych nazwach takich jak: Ipamorelin octan, IPAM i NNC-26-0161. Ipamorelin stymuluje wydzielanie pewnych receptorów które mają zdolność do wiązania pewnych receptorów komórki i wywołuje odpowiedź komórkową. Wedle badań klinicznych, Ipamorelin pobudza do stymulacji przysadkę mózgową, która znajduje się w dolnej części podwzgórza u podstawy mózgu, i jest odpowiedzialna za regulację i sterowanie wieloma funkcjami, które są związane z układem hormonalnym. Peptyd ten działa na kilka głównych punktów kontrolnych żołądka, efektem czego stymuluje wzrost ruchliwości żołądka. Ipamorelin umożliwia stymulowanie produkcji ekspresji w gruczole przysadki. W tym samym czasie obecność peptydu hamuje wytwarzanie wydzieliny zwanej somatostatyną. W istocie peptyd ten jest przede wszystkim odpowiedzialny za hamowanie produkcji wydzieliny wzrostu. Ponadto Ipamorelin ma zdolność do stymulowania wytwarzanie IGF-1. To insulinopodobny czynnik wzrostu, który odgrywa kluczową rolę w ogólnym wzroście i naprawie tkanki mięśniowo-szkieletowej. Ostatecznie Ipamorelin zwiększa poziom produkcji kortyzolu. Jest to hormon znaleźć odpowiedzialny za zwiększenie poziomu cukru we krwi. Ma też swój udział w zwiększeniu produkcji prolaktyny, która odgrywa kluczową rolę w regulacji układu odpornościowego.

Jakie są skutki przyjmowania Ipamorelin?

Ipamorelin polepsza jakość naszego snu i jako środek, który działa na wiele narządów wewnętrznych, ma wpływ na procesy wzrostu, funkcjonalności tarczycy, regulacji temperatury, ciśnienia krwi oraz funkcjonalności narządów płciowych. Samo zastosowanie środka powoduje wiele pozytywnych rezultatów. Następuje tu odmłodzenie i wzmocnienie stawów, wzmocnienie tkanki łącznej, impuls w spalaniu tkanki tłuszczowe, poprawa koloru skóry i wzmocnienie masy kostnej. Peptyd może też odegrać zasadniczą rolę w spowolnieniu procesu starzenia. Ipamorelin pobudza mózg i hormony do działania, wspomaga budowanie masy mięśniowej, reguluje temperaturę ciała, wspomaga aktywność fizyczną, a także pomoże nam w uzyskaniu erekcji i wpłynie na jakość pożycia seksualnego. Dodatkowo działa przeciwbólowo. Zawiera sporo damskich zwierzęcych hormonów, które działają jak wspomagacz pracy cukrów w organizmie, pobudzają mózg do pracy, spalanie tłuszczu i hamują procesy starzenia skóry.

Jak stosować peptyd Ipamorelin?

Maksymalna dopuszczalna dawka leku wynosi 100 mikrogramów. Najlepiej wstrzykiwać leki w różnych częściach ciała. Aplikowanie leku powinno się odbywać dwa lub trzy razy dziennie. Dzięki temu w bardziej harmonijny sposób dostarczymy lek do organizmu. Zwiększanie dawki leku może być ryzykowne dla naszego zdrowia, a jednocześnie nie powoduje zwiększenia efektów uzyskiwanych poprzez aplikowanie substancji, może wręcz redukować jej skuteczność. Sam lek należy rozprowadzić w wodzie przed użyciem i delikatnie zamieszać. Produkt powinien być przechowywany w miejscu chłodnym, jednak nie zamrażalce. Najlepszym miejscem będzie tu lodówka. Można go bezpiecznie przechowywać przez okres dwudziestu pięciu dniu.

Jakie są negatywne skutki stosowania Ipamorelin?

Występowanie niepożądanych efektów ubocznych jest bardzo rzadki i zdecydowanie nie górują one nad korzyściami, które osiągamy. Lek ten uważa się za najbezpieczniejszy. Nawet w przypadku dużych dawek praktycznie niezwiększających produkcji kortyzolu i prolaktyny. W przeciwieństwie do wielu innych leków, zastosowanie peptydu nie wymaga jakiś szczególnych przygotowań organizmu. W niektórych przypadkach mogą wystąpić bóle głowy, a przy zastosowaniu zbyt dużej dawki także migreny, wymioty oraz światłowstręt. Leku nie mogą stosować osoby niepełnoletnie, a także ci mężczyźni, którzy są uczuleni na jeden ze składników leku. Jeśli wystąpią jakiekolwiek zjawiska niepożądane lub czujemy się źle po zastosowaniu leku, to należy natychmiast odstawić jego stosowanie i udać się po pomoc do lekarza specjalisty. Lek nie jest też przeznaczony dla tych osób, które są w podeszłym wieku, a także cierpią z powodu choroby serca lub szeregu chorób układu sercowo – naczyniowego. Osoby, które mają podwyższone ciśnienie, przed zastosowaniem leku, powinny skonsultować ten fakt z lekarzem. Podobnie powinni uczynić wszyscy ci, którzy na stałe przyjmują jakiś lek związany z chorobą. Nie wolno w trakcie zażywania środka spożywać nadmiernych ilości alkoholu, a przede wszystkim przyjmować narkotyków. Należy też zadbać o zdrową zbilansowaną dietę. Lek możemy kupić w renomowanych i sprawdzonych sklepach internetowych.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE