peptydy sklep

peptydy.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYHexarelin 
WZÓR Z CMS:


120.00
Ilość
- +

Hexarelin
Excelsior Peptides

Hexarelin

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 10 mg 120 zł 120 zł
3 10 mg 115 zł 345 zł
5 10 mg 110 zł 550 zł
10 10 mg 105 zł 1050 zł

Czym jest Hexarelin?

Hexarelin jest peptydem o wzorze cząsteczkowym C47H58N12O6. Składa się z sześciu reszt aminokwasowych : histydyna - D-2-metylo-tryptofan - tryptofan - alanina - tryptofan - D-fenyloalanina - lizyna. Jest aktywnie wykorzystywany w sporcie, aby zwiększyć wytrzymałość i siłę, a także poprawić zewnętrzne dane fizyczne. Podobne efekty osiąga się dzięki zdolności heksareliny do stymulowania produkcji hormonu wzrostu. W poszukiwaniu związków chemicznych prowadzących do wzrostu hormonu wzrostu w organizmie, w 1984 roku eksperymentalnie zsyntetyzowano analogi enkefaliny, z których jeden wyraźnie wyróżniał się swoimi właściwościami. Podawany doustnie (dawkowanie nieznane), donosowo, dożylnie i podskórnie przyczyniał się do silnego i szybkiego uwalniania hormonu wzrostu. Ponadto był odporny na działanie enzymów, utlenianie i działanie chemikaliów. Następnie (po zastąpieniu izomeru D tryptofanu formą pochodnej 2-metylowej) substancję tę nazwano heksareliną.

Jak działa Hexarelin?

Heksarelin stymulatora hormonu wzrostu ma budowę chemiczną podobną do innych GHRP. Ma taki sam wpływ na organizm jak GHRP-2 i takie same skutki uboczne jak podwyższony poziom prolaktyny i kortyzolu. Jednak w przeciwieństwie do GHRP-2 heksarelin nie zwiększa apetytu. Główną funkcją heksareliny jest naturalne zwiększenie poziomu hormonu wzrostu poprzez stymulację przysadki mózgowej. Ponadto ma podwójny wpływ na organizm: poprzez wiązanie z receptorami greliny zwiększa zawartość STH i hamuje działanie somatostatyny.


Odbiór heksareliny prowadzi do wzrostu poziomu wolnego IGF-1 we krwi, który wyraża się w rozroście mięśni, zwiększonej sile tkanki łącznej (stawów) i spalaniu tłuszczu. Ze względu na brak efektu, takiego jak wzrost apetytu (co obserwuje się w GHRP-2 i 6), heksarelin idealnie nadaje się jako dodatek do przybierania na wadze. Heksarelin jest jednym z najnowszych peptydów symulatorów hormonu wzrostu. Działa bardzo szybko: testy wykazały, że podnosi poziom GR w ciągu kilku minut po podaniu. Zmniejszenie hormonu wzrostu następuje stopniowo i obserwuje się 3-4 godziny po wstrzyknięciu. Okres półtrwania Hexarelin wynosi 70 minut i jest to uważane za długi okres dla GHRP.

Korzyści ze stosowania heksareliny:

• w naturalny sposób zwiększaj swój hormon wzrostu;
• wzrost gęstości kości;
• wzmocnienie struktur tkanki łącznej;
• zwiększona wytrzymałość stawu;
• poprawa elastyczności i wyglądu skóry;
• efekt anaboliczny;
• stymulacja spalania tłuszczu;
• gojenie się uszkodzeń skóry;
• wzrost intensywności mitozy i mejozy;
• ochrona układu sercowo-naczyniowego przed niekorzystnymi czynnikami.

Jak przyjmować ten peptyd?

Hexarelin powinien być stosowany przez osoby, które chcą usunąć nadmiar tłuszczu, budować mięśnie, przyspieszyć gojenie się urazów i urazów (na skórze, układzie mięśniowo-szkieletowym). Heksarelin jest również stosowany jako dodatek do kursów sterydowych. Sam lek podaje się poprzez zastrzyk dożylny lub domięśniowy. Najbardziej skuteczna dawka w większości badań nad GHRP (GHRP-6, GHRP-2, Ipamorelin i Heksarelin) jest zdefiniowana jako 100 μg lub 1 μg / kg, które podaje się 2-3 razy dziennie, podskórnie.

- Standardowa dawka heksareliny wynika z obliczenia 1-2 mikrogramów na 1 kg masy ciała, 2-3 razy dziennie (średnio 100-200 mikrogramów 3 razy dziennie).

Przykład: heksarelin (2 mg = 2000 μg), używamy strzykawek 1 ml z dokładnie 100 podziałami, w których jeden podział to 0,01 ml lub 10 μg heksareliny

- zaleca się wstrzykiwanie leku na pusty żołądek: co najmniej 2 godziny po poprzednim posiłku i nie wcześniej niż godzinę przed następnym. Najlepszą porą na wstrzyknięcie heksareliny jest poranek i przed snem;

- nie jeść w ciągu 40-60 minut po wstrzyknięciu;

- przerwa między wstrzyknięciami powinna wynosić co najmniej 4 godziny;

- zwykle przebieg heksareliny i solo trwa 1 miesiąc, po czym następuje 2-4 tygodnie odpoczynku, aby zapobiec nadmiernemu wyczerpaniu przysadki mózgowej;

Czy każdy może stosować Hexarelin?

Przeciwwskazania do stosowania heksareliny to okres ciąży i karmienia piersią. W przypadku problemów zdrowotnych najlepiej skonsultować się z lekarzem przed użyciem peptydu.
Działania niepożądane występują rzadko i przechodzą w łagodną postać. Wiele osób nie odczuwa skutków ubocznych heksareliny. Jeśli wystąpią, częściej w postaci:

• zmniejszenia wrażliwości na insulinę;
• drętwienie palców i / lub kończyn;
• zmęczenie;
• obrzęk;
• depresja;
• wzdęcia.

Jeśli objawy utrzymują się przez długi czas i nie można ich wyeliminować, peptyd należy odstawić.

Z czym można łączyć Hexarelin?

Hexarelin i cjc 1295 mają taki sam wpływ na organizm: stymulują hormon wzrostu, ale każdy z nich robi to na swój sposób. Uważa się, że ich łączne stosowanie jest synergistyczne i tak jest. Fakt ten potwierdza praktyczne zastosowanie, ale nie można ustalić dokładnych liczb, ponieważ poziom hormonu wzrostu po wstrzyknięciu zależy od wielu czynników. Z zastrzeżeniem zalecanych dawek, które zależą od masy ciała, ryzyko działań niepożądanych jest znikome. To połączenie nie jest zalecane dla kobiet, ponieważ zwiększa prolaktynę i kortyzol, co prowadzi do obrzęku i depresji.
 

OSTATNIO PRZEGLĄDANE