peptydy sklep

peptydy.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PRODUKTYHexarelin 
WZÓR Z CMS:


120.00
Ilość
- +

Hexarelin
Bio- Peptide

Hexarelin

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 10 mg 120 zł 120 zł
3 10 mg 115 zł 345 zł
5 10 mg 110 zł 550 zł
10 10 mg 105 zł 1050 zł
15 10 mg 100 zł 1500 zł

Czym jest Hexarelin?

Hexarelin to peptyd, który ma podobnie działanie jakie powoduje syntetyczny hormon wzrostu. Zwiększa stymulację produkcji hormonu wzrostu i nie powoduje przy tym tak silnego wzrostu apetytu, jak dzieje się to przy innych środkach. Podczas jego zastosowania zwiększa się wytwarzanie kortyzolu i prolaktyny. Peptyd ten jest powszechnie wykorzystywany jako lek, który powoduje zwiększenie wydajności organizmu. Poprzez używanie Hexarelinu można doświadczy wszystkich skutków jednakowo hormonu wzrostu oraz IGF-1. Ze względu na zdolności Hexarelinu do zwiększenia wydzielania naturalnego hormonu wzrostu, jego działania w większości są podobne do tych z syntetycznego hormonu wzrostu. Sam peptyd ma masę cząsteczkową 1024.2, a jej struktura cząsteczkowa jest C50H69N15O9.

Jak działa Hexarelin ?

Heksarelina działa w połączeniu z dwoma głównymi częściami mózgu. Pierwszy segment mózgu to przysadka mózgowa. Jest ona odpowiedzialna za ogólną regulację i kontrolę procesów systemowych endokrynologicznych, a także ze wzrost metabolizmu i zdolność do uśmierzania bólu oraz regulacje temperatury. Drugi segment mózgu to podwzgórza. Ta część mózgu służy do połączenia układu hormonalnego z układem nerwowym przez przysadkę mózgową. Obecność heksareliny dostarcza wsparcia w wydzielaniu białka w wątrobie na bazie znanej jako IGF-1. Wykazano również z insulinopodobnego czynnika wzrostu-1 lub somatomedyny C peptyd odgrywa istotną rolę w rozwoju i naprawie mięśni oraz tkanek. Oznacza to, że jego przyjmowanie pozytywnie wpływa na stan skóry, poprawia i wzmacnia układ odpornościowy, a także zwiększa możliwości ochronne wątroby. Podobnie jak w przypadku innych peptydów, heksarelina ma zdolność pomagania w promowaniu większej produkcji naturalnego hormonu wzrostu i nie zatrzymuje produkcji zdolności organizmu do jego produkcji. Potwierdzono też w badaniach, że powoduje on zwiększenie gęstości mineralnej kości, mitozy i mejozy, wzrost siły i wydolności organizmu, zwiększenie masy mięśniowej, wzrost wielkości istniejących już włókien mięśniowych, wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej, poprawia wyglądu skóry i włosów, a także powoduje likwidowanie procesów zapalnych i mikrourazów.

Jak stosować Hexarelin?

Peptyd podaję się podskórnie, gdyż wtedy najaktywniej stymuluje przysadkę. Wpierw należy środek wymieszać z wodą destylowaną w ampułkach. Ważne są proporcje, które powinny wynosić dwa miligramy preparatu na dwa mililitry wody. Następnie, korzystając ze strzykawki do podawania insuliny, należy wykonać zastrzyk podskórny w okolicach brzucha.
Peptyd należy przyjmować na czczo, na około dwudziestu minut przed posiłkiem, minimum trzy godziny po poprzednim posiłku. Sama wielkość dawki jest uzależniona od efektów jakie spodziewamy się uzyskać. W celu spowolnienia procesów starzenia wystarczy przyjmować jeden mcg na kg masy ciała na dobę. Kuracja nie powinna tutaj przekraczać trzech tygodni. Wielkość dawki można zwiększać lub zmniejszać w zależności od masy ciała, intensywności treningów oraz ogólnej kondycji organizmu. Należy jednak pamiętać, że nie wolno nam przekraczać tysiąca mcg, Większa dawka może zaszkodzić naszemu zdrowiu, a także powoduje, że spada skuteczność samego środka. Jest on wtedy bowiem słabiej przyswajany przez organizm. Heksarelina sprzedawana jest w proszku liofilizowanym i tak samo, jak inne peptydy GHRP powinna być przechowywana w suchym i chłodnym miejscu, aż do rozpuszczenia i umieszczenia w lodówce. W przypadku wytrącenia się kryształów delikatnie ogrzać peptyd w dłoniach lub ciepłej kąpieli wodnej.

Jaka jest długość kuracji i efekty uboczne stosowania Hexarelin?

Całkowity czas trwania kuracji nie może być dłuższy niż osiem tygodni. Przerwa między kuracjami powinna wynosić trzy tygodnie. Jeśli Hexarelion przyjmowany jest w czystej postaci, bez łączenia z innymi peptydami, to kurację należy skrócić do czterech tygodni. Sam środek jest w pełni bezpieczny. W niektórych przypadkach odnotowane przypadki zapalenia przysadki. Jednak wystarczy w takim przypadku, po prostu zaprzestać przyjmowania peptydu. Środek może być stosowany przez osoby zdrowe oraz pełnoletnie. Produkt powinien być izolowany od dzieci. Nie powinny stosować go osoby, które mają problemy z sercem lub przyjmują leki wykluczające się z peptydem. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub wystąpienia skutków ubocznych należy natychmiast skonsultować się z lekarzem specjalistą i oczywiście zaprzestać przyjmowania środka. Osoby, które stosują inne podobne środki lub cierpią na choroby układu krążenia, serca lub układu naczyniowego, powinny przed użyciem środka skonsultować ten fakt z lekarzem. Sam produkt można kupić w renomowanych sklepach internetowych. Nie zaleca się nabywania środka w miejscach podejrzanych, gdzie może dochodzić do fałszowania składu i sprzedaży podróbki. Sam środek jest bowiem bezpieczny tylko pod warunkiem jego autentyczności. W przypadku kiedy mamy podejrzenia, że sprzedano nam produkt, który jest niezgodny z opisem, powinniśmy zaprzestać jego przyjmowania. Należy też bardzo ściśle przestrzegać wszelkich zaleceń producenta.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE