peptydy sklep

peptydy.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYGHRP- 6 
WZÓR Z CMS:


75.00
Ilość
- +

GHRP- 6
Gorillaz Pharmacy

GHRP- 6

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 5 mg 75 zł 75 zł
3 5 mg 70 zł 210 zł
5 5 mg 65 zł 325 zł
10 5 mg 60 zł 600 zł

Czym jest GHRP- 6- 5 mg?

GHRP-6 i heksarelin to stymulator wydzielania hormonu wzrostu. Heksarelin jest strukturalnym analogiem GHRP-6, ma takie same efekty, jest stosowany w tych samych dawkach, dlatego często uważa się je za synonimy. Substancje te zostały opracowane w celu leczenia niedoboru hormonu wzrostu. GHRP-6 jest pod wieloma względami podobny do GHRP-2, główna różnica polega na tym, że drugi, około 1,5 silniejszy wzmacniacz hormonu wzrostu, jest w stanie nieznacznie zwiększyć apetyt (chociaż nie przeprowadzono żadnych badań porównawczych), ale jednocześnie zwiększa stężenie prolaktyny i kortyzol. Te peptydy można stosować razem, aby uzyskać efekt synergistyczny. W badaniach maksymalne stężenie hormonu wzrostu we krwi obserwowano przy łącznym podawaniu GHRP-6 i GHRP-2.Heksarelin i GHRP-6 można wprowadzać do organizmu na różne sposoby: podskórnie, do wewnątrz, pod język, podpoliczkowo, ale najczęściej domięśniowo. Cząsteczki tej substancji są tak małe, że mogą przenikać przez naczynia jamy ustnej i żołądka, zanim zostaną zniszczone przez enzymy trawienne.

Jakie efekty daje zastosowanie GHRP- 6- 5 mg?

Pomimo faktu, że jest to nowy lek, GHRP- 6- 5 mg stał się popularnym wyborem dla sportowców, jako sposób na zwiększenie wytrzymałości i zwiększenie ulgi dla mięśni. Głównym efektem GHRP-6 jest stymulacja wydzielania hormonu wzrostu, więc większość efektów jest podobna do hormonu wzrostu. Chodzi o:

Wzrost wskaźników mocy;
Wzrost mięśni;
Szybsze spalanie tłuszczu;
Zwiększony apetyt;
Efekt przeciwstarzeniowy (poprawiający właściwości skóry i włosów);
Wzmocnienie odporności;
Wzmocnienie kości;
Chroni wątrobę;
Działanie przeciwzapalne

Jak stosować GHRP- 6- 5 mg?

Testy wykazały, że optymalna pojedyncza dawka GHRP-6 wynosi 1 μg na 1 kg masy ciała. Wraz ze zmniejszeniem dawki obserwuje się słabszy wzrost hormonu wzrostu, jednak przekroczenie wskazanej dawki nie zwiększa wydzielania hormonu wzrostu. Na przykład, wraz ze wzrostem dawki od 100 do 200 μg, wzrost stężenia hormonu wzrostu będzie się różnić tylko o 25%, więc 100 μg jest uważane za optymalną dawkę w kulturystyce. Lek podaje się trzy razy dziennie - po treningu, 15 minut przed posiłkami i przed snem. Ustalono również, że organizm stopniowo dostosowuje się odpowiednio do działania GHRP-6, zmniejsza się skuteczność leku. U badanych osób tolerancja (odczulanie) pojawiła się po 4-16 tygodniach podawania. Z tego powodu, jeśli nie chcesz marnować pieniędzy, czas trwania kursu nie powinien przekraczać 4-8 tygodni, po których musisz zrobić sobie przerwę na 1-2 tygodnie.

Z czym łączyć GHRP- 6- 5 mg?

Skuteczność kursu GHRP-6 można znacznie zwiększyć, jeśli zostanie połączona z innymi stymulantami hormonu wzrostu. CJC-1295 lub GRF (1-29) to najlepszy wybór dla kombinacji. Kilkakrotnie wzmacnia działanie GHRP-6. Ta kombinacja jest obecnie uznawana za złoty standard w kulturystyce. W tym przypadku konieczne będzie wykonanie 3 zastrzyków dziennie na 100 μg substancji. Musisz zastosować GHRP-6 nie wcześniej niż 40-60 minut po jedzeniu, po GHRP-6 nie jedz węglowodanów i tłuszczów. Po 40 minutach uwalnianie hormonu wzrostu zaczyna spadać, a następnie możesz już jeść. Białka przedłużają uwalnianie, zwłaszcza glutamina, arginina, kwas D-asparaginowy. Zostało dobrze udowodnione i ustalone, że jednoczesne podawanie GHRH (np. CJC-1295) i GHRP (np. GHRP-6 lub GHRP-2) prowadzi do efektu synergistycznego. Te peptydy mają na siebie działanie wzmacniające. Innymi słowy, dzięki wprowadzeniu jednego CJC-1295 uzyskujemy stymulujący efekt 2 punktów. Wraz z wprowadzeniem samego GHRP-6 uzyskujemy efekt 4 punktów. Wraz z wprowadzeniem obu substancji jednocześnie uzyskamy efekt nie 6 punktów (efekt addytywny 2 + 4 = 6), jak można się spodziewać, ale 10 punktów więcej niż suma każdej osobno (efekt wzmacniający 2 + 4 = 10). W ten sposób otrzymujemy nie tylko lepszą reakcję anaboliczną, ale także możemy zaoszczędzić pieniądze. Pomimo faktu, że zachowana jest naturalna pulsacja hormonu wzrostu po wprowadzeniu CJC-1295, nie powoduje wzrostu tych pików, zwiększając jedynie podstawowy poziom hormonu wzrostu, tworząc w ten sposób wzór koncentracji typu żeńskiego z niższą odpowiedzią anaboliczną. Ponadto, GHRH są skuteczne tylko wtedy, gdy somatostatyna jest niska. Dlatego połączenie CJC-1295 i GHRP-6 lub GHRP-2 pozwala zachować naturalną krzywą oraz dostosować czas i wysokość pików stężenia. Pod względem skuteczności odpowiada to cyklowi hormonu wzrostu 15 jednostek / dzień, a koszt jest kilkakrotnie niższy.

GHRP-2 - zwiększy efektywność kursu ponad 2 razy;
Insulina - zwiększy efektywność kursu o 30-40%;
Arginina - zwiększy wydajność o 10-20%;

Czy GHRP- 6 powoduje jakiekolwiek efekty uboczne?

W trakcie badań nie odnotowano poważnych skutków ubocznych GHRP-6, wręcz przeciwnie, lek zwiększał właściwości ochronne organizmu. Przy wyższych dawkach (600 mcg / dzień i więcej) może powodować wzrost stężenia prolaktyny i kortyzolu, ale w znacznie mniejszym stopniu niż GHRP-2. W miejscu wstrzyknięcia pojawia się uczucie pieczenia, które znika po 5-10 minutach.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE