peptydy sklep

peptydy.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PRODUKTYGHRP- 6 
WZÓR Z CMS:


90.00
Ilość
- +

GHRP- 6
Bioniche Pharma

GHRP- 6 GHRP- 6 GHRP- 6

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 10 mg 90 zł 90 zł
3 10 mg 85 zł 255 zł
5 10 mg 80 zł 400 zł
10 10 mg 75 zł 750 zł
15 10 mg 70 zł 1050 zł

Czym jest GHRP- 6?

GHRP-6 jest sekretarzem syntetycznego hormonu wzrostu (GH) i agonistą receptora sekrecyjnego GH (GHS-R), znanego również jako receptor greliny. Hamuje wiązanie GHS-R agonisty MK-0677 (ibutamoren, składnikiem nr 18003 ) do komórek COS-7 błon komórkowych wyrażających ludzki GHS-R typu la (K I = 1,9 nM), a wiązanie greliny do komórek COS-7 wyrażających ludzkie GHS-R (K d = 260 nm). GHRP-6 pobudza wewnątrzkomórkową mobilizację wapnia w komórkach BHK wyrażających ludzki receptor (EC 50 = 4,5 nM) i fosforanu inozytolu produkcji w komórkach COS-7 wyrażających ludzki receptor (WE50 = 0,83 nM). 3 Działa również jako ujemny allosteryczny modulator sygnalizacji greliny. GHRP-6 (0,03 μg / ml) indukuje uwalnianie GH, ale nie hormonu stymulującego tarczycę (TSH), hormonu luteinizującego (LH) lub hormonu folikulotropowego (FSH) w izolowanym przysadce mózgowej. Zwiększa poziom GH, ale nie TSH, LH, FSH lub prolaktyny we krwi, gdy jest podawany podskórnie w dawce 50 μg. GHRP-6 zwiększa spożycie pokarmu, gdy jest podawany do komory mózgowej przy 0,3, 1 i 3 nmol.

Jak działa GHRP- 6?

Peptydy uwalniające hormon wzrostu (GHRP) są silnymi środkami uwalniającymi hormon wzrostu, które działają zarówno na poziomie przysadki, jak i podwzgórza poprzez specyficzne receptory sprzężone z białkiem G, niedawno sklonowane. Synergiczny efekt jednoczesnego podawania GHRH + GHRP-6 na uwalnianie GH obserwuje się u zdrowych osób, natomiast nie występuje u pacjentów z rozłączeniem podwzgórzowo-przysadkowym. GHRP-6 jest peptydem powołanym do życia w celu wzmocnienia działania hormonu wzrostu organizmu. Mechanika działania tego peptydu jest porównywalna z peptydem uwalniającym hormon wzrostu 2. Kolejną istotną różnicą, która powoduje, że hormon wzrostu uwalniający peptyd-6 jest oddzielony od reszty, jest pojawienie się silnego uczucia głodu. GHRP-6 działa jak hormon greliny. Peptyd ten można wykorzystać jako jeden. Uzyskany efekt jest większy w porównaniu z liczbą efektów GHRP-2. Prolaktyna jest hormonem peptydowym, który stymuluje wzrost gruczołów sutkowych.

Jakie są korzyści z zastosowania GHRP- 6?

Korzyści z GHRP-6 to:

Oferuje lepszą wydajność zasilania
Poprawiony wzrost mięśni
Poprawiony apetyt
Spalanie tłuszczu
Zwiększona ulga mięśniowa
Wzmacnia układ odpornościowy
Efekt odmładzający
Wzmacnia kości
Działanie przeciwzapalne
Ochrona wątroby
Odnowa gęstości kości

Jak wszystkie GHRP stymulują uwalnianie hormonu wzrostu i nie zastępują endogennego hormonu wzrostu, dlatego ryzyko trwałego zaprzestania produkcji endogennego hormonu wzrostu jest niskie. Ponieważ GHRP jest badany od 30 lat i nie ma długoterminowych negatywnych skutków poza znanymi skutkami ubocznymi wysokiego poziomu hormonu wzrostu, GHRP można uznać za bezpieczną alternatywę dla kosztownych zastrzyków hormonu wzrostu.

Jak stosować GHRP- 6?

Według różnych badań nasycenie występuje w większości GHRP przy 1 μg / kg masy ciała, co oznacza, że z tej dawki można zaobserwować tylko niewielki wzrost wydzielania hormonu wzrostu. Z tego powodu zwykle stosowana dawka wynosi 100 mikrogramów na zastrzyk. Ponieważ wysoki poziom insuliny utrudnia ustalenie wysokiego poziomu hormonu wzrostu, GHRP6 jest zawsze podawany na pusty żołądek, pół godziny przed posiłkiem lub tuż przed snem. Ze względu na krótki okres półtrwania wynoszący maksymalnie 60 minut, normalny schemat aplikacji przewiduje wielokrotne codzienne wstrzykiwanie. Zastrzyk na pół godziny przed śniadaniem, zastrzyk po treningu oraz trzeci i ostatni zastrzyk przed snem okazały się optymalne. W praktyce GHRP6 jest często łączony z GHRH, takim jak CJC1295, ponieważ tworzy synergię. Ponieważ GHRP6 hamuje wydzielanie somatostatyny, ilość wydzielanego hormonu wzrostu na somatrop (komórki przysadki, które uwalniają hormon wzrostu) wzrasta, podczas gdy GHRH zwiększa liczbę somatropów. Jeśli nie chcesz używać GHRP6 do budowy mięśni, ale raczej jako środek przeciwstarzeniowy, wstrzykuj go raz dziennie przed snem. Długość wyleczenia za pomocą GHRP6 wynosi zwykle co najmniej 10-12 tygodni, ponieważ wzrost hormonu wzrostu wymaga długiego okresu rozruchu.

Czy GHRP- 6 powoduje jakiekolwiek efekty uboczne?

Ponieważ GHRP6 zapewnia silne wydzielanie hormonu wzrostu, może w niektórych przypadkach powodować efekty uboczne. Najczęstszymi skutkami ubocznymi stosowania GHRP6 są zaczerwienienie, zawroty głowy i łagodny ból głowy, które mogą wystąpić zaraz po wstrzyknięciu.

Ponadto czasami użytkownicy wskazują wrażliwe i sączące się sutki, które są efektem wzrostu poziomu prolaktyny. Zwłaszcza w dawkach powyżej 100 μg GHRP6 może promować uwalnianie prolaktyny, co następnie prowadzi do wspomnianych działań niepożądanych. W takim przypadku pomagają znane inhibitory prolaktyny, takie jak bromokryptyna lub konwencjonalna witamina B6. Ponieważ GHRP6, podobnie jak wszystkie GHRP, stymuluje hormon głodu grelinę, to jest on prawdopodobnie najbardziej uderzającym efektem ubocznym stosowania GHRP6. Wielu użytkowników twierdzi, że głód ustępuje z upływem tygodni, ale każdy, kto ma problemy z kontrolowaniem swojej wagi, powinien wybrać GHRP6 ostrożnie.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE