peptydy sklep

peptydy.net.pl

Produkty

 PRODUKTYGHRP- 2 & CJC- 1295 
WZÓR Z CMS:


150.00
Ilość
- +

GHRP- 2 & CJC- 1295
Nouveaux

GHRP- 2 & CJC- 1295

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Stężenie Cena Wartość
1 10 mg 150 zł 150 zł
2 10 mg 145 zł 290 zł
3 10 mg 140 zł 420 zł
4 10 mg 135 zł 540 zł
5 10 mg 130 zł 650 zł

Co to jest GHRP 2 + CJC- 1295?

GHRH (ang. growth hormone-releasing hormone) – to hormon uwalniający hormon wzrostu. Jest to endogenny hormon podwzgórzowy. Stymuluje wyrzut hormonu wzrostu GHRP to grupa syntetycznych peptydów, analogów greliny, które działają bezpośrednio na przysadkę. W tym przypadku dodatni wpływ greliny na ekspresję czynnika transkrypcyjnego Pit1, który jest transkrybowany w przednim płacie przysadki mózgowej prowadzi do ekspresji genu kodującego GH w komórkach somatotropowych. Grelina jest jedynym hormonem obwodowym pobudzającym apetyt i pobieranie pokarmu przez stymulację komórek wydzielających neuropeptyd Y i białko z rodziny Agouti w jądrze łukowatym podwzgórza oraz hamowanie anoreksygennego działania melanokortyny. Z kolei CJC-1295 wspiera przyrost beztłuszczowej masy ciała, masę mięśniową oraz wzrost siły. CJC 1295 jest długo działającym analogowym GHRH. CJC 1295 wydłuża żywotność uwalnianego hormonu wzrostu, a tym samym zwiększa efekt terapeutyczny. Środki tej grupy połączone razem powodują znacznie silniejszy wyrzut GH oraz IGF-1. W cyklu treningowym łączenie CJC 1295 DAC z GHRP 6 stosując zastrzyk wieczorem, powoduje nocny wzrost hormonu wzrostu, oraz mniej gwałtowny wzrost kortyzolu i prolaktyny.

Jakie są efekty stosowania GHRP 2 + CJC- 1295?

Wykazano, że CJC 1295 zwiększa stężenie w surowicy krwi, ludzkiego hormonu wzrostu przez 3 do 11 dni po wstrzyknięciu. Wpływa on na zwiększenie syntezy białek oraz napędzenie wzrostu tkanki mięśniowej. Dodatkowo powoduje zmniejszenie tkanki tłuszczowej, zwiększenie masy mięśniowej i siły fizycznej. CJC-1295 ma za zadanie pobudzenie wzrostu komórek skóry, poprawiając tym samym odporność i wewnętrzną masę narządów. Użytkownicy tego peptydu zgłaszają również opinie o poprawie jakości snu, który jest również niezbędny dla wzrostu mięśni i psychicznego samopoczucia. Z kolei GHRP-6 wykorzystywany jest w aspekcie szybszego gojenia ran oraz ograniczania tworzenia się blizn na skórze. Wedle niektórych badań środek ten jeśli zostanie połączony, może znaleźć zastosowanie w leczeniu przewlekłej niewydolności serca. Niektóre badania udowadniają, że GHRP-2 może mieć kluczowe znaczenie w terapii udaru niedokrwiennego. GHRP-2 wykazuje działanie ochronne dla nerek, wątroby oraz jelita cienkiego przy niedokrwieniu, ale te wyniki zostały na tą chwilę potwierdzone tylko przy okazji badań na zwierzętach. Sam środek jest popularny zwłaszcza w przypadku kulturystów, ciężarowców oraz sportowców. Wynika to z faktu, że po zakończeniu dojrzewania ilość hormonu wzrostu wydzielana przez nasz organizm zaczyna dramatycznie spadać. Kiedy kulturystom zależy na zwiększeniu zwiększenie masy mięśniowej, a jednocześnie zmniejszenie tkanki tłuszczowej, to zastosowanie tego środka wydaję się idealnym pomysłem.

Jak stosować GHRP 2 + CJC- 1295?

Ze względu na swoją specyfikę, środek należy podawać na 30-60 minut przed posiłkami, najlepiej w wystarczającym odstępie od jedzenia, gdy poziom cukru we krwi jest niski. Środek należy wstępnie rozpuścić w wodzie i w tym stanie może być przetrzymywany w miejscu zaciemnionym oraz chłodnym. Częstotliwość dawek nie powinna być większa niż dwa lub trzy razy dziennie. Sama kuracja nie może trwać dłużej niż kilka tygodni.

Jakie są skutki uboczne stosowania GHRP 2 + CJC- 1295?

Sam środek jest przeznaczony dla osób zdrowych oraz pełnoletnich. Jest bezpieczny dla zdrowia pod warunkiem przestrzegania wszelkich zaleceń producenta, zwłaszcza w aspekcie stosowanej dawki. Ta nie może być podwyższana samodzielnie. Jeśli planujemy zwiększyć dawkę, to należy najpierw skonsultować to z lekarzem specjalistą. Istnieją jednak pewne czynniki ryzyka, przy których stosowanie środka powinno być wstrzymane lub przynajmniej skonsultowane z lekarzem. Chodzi tu o niedokrwienną chorobę serca, nadciśnienie tętnicze, kardiomiopatie, arytmie, zawały, zaawansowany wiek, toksyczne uszkodzenie serca (rtęć, alkohol, arsen), chorobę zastawkową serca, wady zastawek, przebudowę, włóknienie serca, picie alkoholu, wyniszczenie mięśni, przebudowa strukturalna mięśnia sercowego. Należy też mieć świadomość, że zwiększanie ilości hormonu wzrostu może spowodować problemy z tolerancją glukozy. Nastąpi też rozszerzenie naczyń krwionośnych, które jest odczuwane i trwa od 30 minut do 2 godzin po iniekcji. Mogą też występować łagodne podrażnienia oraz w niektórych wypadkach ból i zaczerwienienia w miejscu wstrzyknięcia środka. Należy także zachować wszelką ostrożność podczas przyjmowania środka. Strzykawki oraz igły stosowane do iniekcji nie mogą pochodzić z niepewnego źródła ani tym bardziej być wykorzystywane przez kogoś trzeciego przed naszym użyciem. Korzystamy zatem wyłącznie ze środków, które zakupimy legalnie w aptece i sami rozpakujemy. Sam środek można kupić w sprawdzonych i renomowanych sklepach internetowych. Zdecydowanie nie zaleca się kupowania produktu, zwłaszcza po wyjątkowo atrakcyjnych cenach z niewiadomego pochodzenia źródeł. Może w takim przypadku dojść do sprzedaży nam sfałszowanego produktu o nieznanym nam składzie, a tym samym groźnym dla naszego zdrowia oraz życia.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE