peptydy sklep

peptydy.net.pl

Produkty

 PRODUKTYCJC- 1295 with DAC 
WZÓR Z CMS:


220.00
Ilość
- +

CJC- 1295 with DAC
Nouveaux

CJC- 1295 with DAC

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Stężenie Cena Wartość
1 10 mg 220 zł 220 zł
2 10 mg 210 zł 420 zł
3 10 mg 200 zł 600 zł
4 10 mg 190 zł 760 zł
5 10 mg 180 zł 900 zł

Co to jest CJC 1295 & DAC?

CJC 1295 z DAC należy do kategorii tetrauzopodstawionych amidowych endokryn i zawiera trzydzieści aminokwasów; razem jest reprezentowany jako analogowy hormon emocjonalny GH. Jego wzór to C165H269N47O46, a jego masa cząsteczkowa wynosi 3647,28. CJC-1295 to peptyd, które działa jako analog hormonu uwalniającego hormon wzrostu. Jedną z zalet CJC-1295 w porównaniu z tradycyjnym GHRH jest zdolność do biokoniugacji albuminą surowicy, zwiększając tym samym okres półtrwania i okno terapeutyczne. Osiąga to poprzez zastosowanie grup zabezpieczających wokół aminokwasów GHRH, zazwyczaj podatnych na degradację enzymatyczną. Różnica w działaniu samego CJC 1295 i z dodatkiem DAC sprowadza się do czasu działania. Zmodyfikowane GRF 1-29 i Sermorelin mają bardzo krótki okres półtrwania, który wyczerpuje się w ciągu około trzydziestu minut, podczas gdy CJC-1295 DAC ma okres półtrwania, który może trwać do około ośmiu dni.

Jakie są efekty stosowania CJC 1295 & DAC?

CJC 1295 wspiera przyrost beztłuszczowej masy ciała, masę mięśniową oraz wzrost siły. CJC 1295 jest długo działającym analogowym GHRH. Somatoliberyna (GHRH), znany również jako hormon wzrostu, czynnik uwalniający (GHRH) lub CRF. Tetraedryczne modyfikacje CJC 1295 z DAC wydłuża żywotność uwalnianego hormonu wzrostu (GH), a tym samym zwiększa efekt terapeutyczny. Mówiąc wprost, zwiększa się ilość produkowanego białka w organizmie, wzrasta masa mięśniowa, następuje rozkład tkanki tłuszczowej, dochodzi do szybszej regeneracji i gojenia się ran, zwiększa się gęstość kości, a także zanikają zmarszczki, sam rozwój komórek jest dużo szybszy i dodatkowo środek ma właściwości przeciwstarzeniowe.

Jak stosować CJC 1295 z DAC?

Standardowo CJC 1295 powinno się stosować z użyciem cykli, gdzie dawka jest aplikowana nawet trzy razy dziennie. Wynika to z krótkiego czasu półtrwania. W przypadku CJC 1295 z DAC, dawkowanie jest rzadsze, ponieważ okres półtrwania wynosi do ośmiu dni. Dlatego cykl CJC 1295 z DAC daje ten komfort, że iniekcje mogą odbywać się raz w tygodniu I dodatkowo prowadzą do jeszcze wyższego wydzielania się hormonu wzrostu. Sam CJC-1925, to sterylny, nieprogeniczny, biały liofilizowany proszek przeznaczony do iniekcji podskórnej lub domięśniowej, po rekonstytucji z jałową wodą do wstrzykiwań. CJC-1295 można wstrzykiwać podskórnie strzykawką insulinową. Dawka na wstrzyknięcie to dwa miligramy. Wstrzykiwania na fiolkę: 1 x 2 mg dawek Ilość do wstrzykiwań: Jeśli stosowano 0,5 ml wody do mieszania, to dwa miligramy dawki to pięćdziesiąt jednostek na strzykawce insuliny. Jeśli użyłeś 1ml wody, to dawka dwa miligramy oznacza sto jednostek. Wstrzykujemy dwa miligramy raz w tygodniu. Sam cykl należy stosować raczej w godzinach nocnych, bezpośrednio przed udaniem się na spoczynek. Teoretycznie iniekcje można wykonywać o każdej porze, ale musimy mieć świadomość, że samo uwalnianie się hormonu wzrostu powoduje senność. Warto pamiętać, że sam wtrysk musi być dokonany na pusty żołądek. To znaczy, że od ostatniego posiłku powinno upłynąć minimum dwie godziny. Peptyd można także wstrzykiwać rano. Wtedy też powinno się to odbyć przed jedzeniem. Po wstrzyknięciu należy odczekać minimum dwadzieścia minut, zanim przystąpimy do spożywania posiłku.

Czy stosowanie CJC 1295 + DAC jest bezpieczne?

Środek ten jest w pełni bezpieczny dla naszego zdrowia oraz życia. Ważne jest jednak żeby całkowicie stosować się do zaleceń producenta leku. Sam gwałtowny wzrost hormonu wzrostu (GH), czasami powodując rozszerzenie naczyń krwionośnych, który jest odczuwany i trwa od trzydziestu minut do dwóch godzin po iniekcji. Łagodne podrażnienie, takie jak świąd, zaczernienie i ból mogą być zauważalne i odczuwalne przy miejscu wstrzyknięcia. Celem uniknięcia poważnych konsekwencji dla zdrowia oraz efektów ubocznych, należy stanowczo przestrzegać zalecanej dawki dobowej i nie podwyższać jej samodzielnie. Kiedy chcemy to zrobić, powinniśmy wcześniej skonsultować ten fakt z lekarzem. Sam środek jest przeznaczony tylko dla osób pełnoletnich oraz zdrowych. Nie powinno się go stosować, jeśli użytkownik cierpi na jakąś poważną chorobę, a zwłaszcza gdy poddany jest leczeniu w zakresie chorób serca, układu sercowo – naczyniowego czy też nadciśnienia. Jeśli pacjent jest w trakcie kuracji i przyjmuje regularnie leki, to zanim zastosuje, peptyd powinien skonsultować ten zamiar ze swoim lekarzem prowadzącym. W trakcie kuracji nie wolno nam także zażywać narkotyków oraz pić nadmiernych ilości alkoholu. Powinniśmy też zadbać o higienę podczas przyjmowania środka. Nie wolno nam stosować strzykawek oraz igieł nieznanego nam pochodzenia ani przyjmować ich od osób obcych. Należy stosować podczas iniekcji wyłącznie igły zakupione w aptece i nierozpakowane. Sam produkt można nabyć w renomowanych sklepach internetowych. Nie zaleca się kupowania produktu w miejscach podejrzanych, gdzie istnieje ryzyko nabycia podrabianego produktu, którego składu nie znamy. W takich przypadkach istnieje poważne ryzyko, że zakupiony środek nie tylko nie będzie skuteczny, ale też może spowodować zagrożenie dla naszego zdrowia.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE