peptydy sklep

peptydy.net.pl

Produkty

 PRODUKTYBPC- 157 
WZÓR Z CMS:


220.00
Ilość
- +

BPC- 157
Nouveaux

BPC- 157

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Stężenie Cena Wartość
1 20 mg 220 zł 220 zł
2 20 mg 210 zł 420 zł
3 20 mg 200 zł 600 zł
4 20 mg 190 zł 760 zł
5 20 mg 180 zł 900 zł

Co to jest BPC- 157?

BPC 157 to peptyd wyizolowany z soku żołądkowego człowieka. BPC 157 to także mocny stymulator czynnika VEGF. Ma on bardzo silnie działania aktywujące tworzenie się naczyń krwionośnych. Jest on pomocny przy wszelkich chorobach neurodegeneracyjnych, kontuzjach sportowych czy ogólnie problemami z jelitami. Sam peptyd to sekwencja aminokwasów. I jest on produkowany przez organizm w kwasach trawiennych, gdzie jest stosowany do ochrony oraz naprawy jelit. W tym przypadku dostajemy ten peptyd w bardzo silnej dawce, która ma wiele pozytywnych oddziaływań na organizm.

Jakie konsekwencje ma stosowanie peptydu BPC- 157?

Samo stosowanie BPC 157 przyspiesza gojenie się po operacjach. Dodatkowo promuje angiogenezę, czyli wzrost naczyń krwionośnych oraz przyspiesza przepływ krwi. Pobudza czynnik VEGFR2, aktywuje eNOS. Inne badanie potwierdza, że jego właściwości do angiogenezy polegają na aktywacji czynnika VEGF. Przeciwdziała też nadmiarowi magnezu. Doustne podawanie BPC 157 w pełni goi przetokę odbytniczo-pochwową, co zostało potwierdzone u zwierząt. Goi zespolenia jelitowe, zapalenia przełyku i żołądka oraz problemy z poprawnym funkcjonowaniem zwieraczy. Alkohol zwiększa ciśnienie krwi i uszkadza wątrobę zaś BPC 157 odwraca niekorzystne skutki alkoholu to znaczy zmniejsza ciśnienie oraz stabilizuje funkcje wątroby. Jest środkiem uspokajającym po reakcji szokowej organizmu. Może też złagodzić ostry wrzód żołądka. Obniża AST i ALT wątroby i chroni ją, a także żołądek przed niszczycielskim wpływem alkoholu, a także działa przeciwzapalnie w przypadku stanów zapalnych jelit. Badania na zwierzętach wykazały, że znacząco przyspiesza gojenie się rogówki. Dodatkowo przyspiesza gojenie się ścięgien oraz mięśni i kości. Przyspiesza gojenie się ścięgna Achillesa, zwiększa wytwarzanie kolagenu typu 1 i ma działanie przeciwzapalne. Regeneruje błonę śluzową żołądka i przyśpiesza regeneracje skóry . Może być pomocny w przypadku zespołu krótkiego jelita. Utrzymuje integralność śluzówki jelit, leczy choroby przyzębia, wątrobę i trzustkę, wspiera gojenie się ran i tkanek. Stymuluje geny EGR-1, NAB2 i FAK oraz pobudza ścieżkę JAK-2. Moduluje układ serotonergiczny oraz dopaminergiczny. Posiada funkcje neuroprotekcyjną ochraniając neurony somatosensoryczne. W przypadku nadmiaru potasu w organizmie może nam uratować życie. Usuwa bowiem związane z tym stanem zaburzenia rytmu serca, regeneruje mięśnie szkieletowe po urazie, eliminuje przykurcze nóg i przeciwdziała obrzękom mięśni. Chroni też śródbłonek oraz pełni funkcje organoprotekcyjne względem nerek, trzustki oraz płuc. Może przynosić korzyści w przypadku refluksowego zapalenia przełyku, a niektóre badania sugerują, że ma właściwości antydepresyjne i może regulować poziomy GABA. Na koniec przyspiesza gojenie się poparzeń, obniża syntezę 5HT i może być skuteczny w przypadku leczenia ran w tym i stopy cukrzycowej, a także pobudza kinaze Janus, zwiększa poziomy hormonu wzrostu i bada się pod kątem leczenia stwardnienia rozsianego oraz problemów związanych z nietrzymaniem moczu wywołanym stresem. Przyspiesza gojenie się wrzodów i może być stosowany w przypadku stanów zapalnych jelit oraz wykazuje pozytywne właściwości w przypadku IBD i może leczyć stany zapalne przełyku, oraz zapalenia trzustki. Chroni przed toksycznością paracetamolu.

Jak stosować BPC- 157?

Sam środek należy na początku rozmieszać w wodzie bakteriostatycznej. Nie wolno go wstrząsać ani mieszać zbyt agresywnie. Raczej pozwolić, żeby substancja sama rozcieńczyła się w wodzie. Gdy butelka 5 mg BPC-157 jest pełna, należy z niej odciągnąć dawkę, która jest zalecana przez producenta i wstrzyknąć domięśniowo. Sama dawka nie powinna przekraczać dwóch iniekcji po dwieście pięćdziesiąt mcg środka. Całość należy podawać rano oraz wieczorem.

Jakie są skutki uboczne stosowania BPC- 157?

Peptyd nie może być stosowny u osób, u których nadmierna angiogeneza już może trwać, czy też u ludzi z nadzwyczaj aktywną infekcją bakteriom bartonella, która sama pobudza czynnik VEGF. Pod żadnym pozorem środek nie może być stosowany u osób, które cierpią z powodu chorób naczyniowych lub domyślają się czy też chorują na jakąkolwiek chorobę nowotworową. Podanie tego peptydu przy chorobie nowotworowej może pogorszyć nasz stan zdrowia, a także spowodować śmierć. Sam środek nie jest przeznaczony dla osób niepełnoletnich oraz chorych. Nie wolno go też bez wcześniejszych konsultacji stosować w przypadku osób, które są chore na serce, cierpią z powodu nadciśnienia lub są w stanie leczenia choroby układu sercowo – naczyniowego. W trakcie przyjmowania środka nie powinniśmy w żaden sposób spożywać alkoholu i tym bardziej stosować narkotyków. Środek ten nie może być traktowany jako zamiennik zdrowej, zbilansowanej diety. Przy iniekcjach należy zachować właściwą ostrożność. Nie wolno nam wykonywać zastrzyków, strzykawkami oraz igłami, które nie należą do nas i były wcześniej przez kogoś wykorzystywane. Wszystkie zastrzyki wykonujemy tylko za pomocą sprzętu, który został przez nas osobiście zakupiony w aptece.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE