peptydy sklep

peptydy.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 SARMANDARINE (S4) 
WZÓR Z CMS:


230.00
Ilość
- +

ANDARINE (S4)
NOVOSARM

ANDARINE (S4)

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 100 mg/ml- 30 ml bottle 230 zł 230 zł
3 100 mg/ml- 30 ml bottle 220 zł 660 zł
5 100 mg/ml- 30 ml bottle 210 zł 1050 zł
10 100 mg/ml- 30 ml bottle 200 zł 2000 zł

ANDARINE (S4)

Andarin S4 to CAPM o bardzo podobnych właściwościach do popularnych sterydów Anavar i Winstrol, ale jego wyjątkową właściwością jest to, że może zminimalizować lipazę lipoproteinową - enzym powodujący gromadzenie się tłuszczu. Dodatkowo S4 jednocześnie utrzymuje, a nawet zwiększa masę mięśniową w diecie wysokokalorycznej. Poprawia „estetyczny” wygląd mięśnia przy minimalnym lub zerowym zatrzymywaniu wody. Będziesz w stanie osiągnąć niesamowite rezultaty bez stosowania sterydów anabolicznych.

Jak działa Andarine?

Sposób działania Andarinu jest bardzo podobny do działania testosteronu. S4 wiąże się z receptorami androgenów w mięśniach i kościach poprzez poprawę syntezy białek, co z kolei przyczynia się do budowy większej masy mięśniowej oraz wzmocnienia stawów i kości. Dzięki CAPM jak S4 zauważysz, jak twoje mięśnie stają się jędrniejsze i pełniejsze przez kolejne 2-3 dni po pierwszym spożyciu. Andarin może zapewnić ci postęp w ciągu zaledwie 2-3 tygodni. Istnieją trzy rodzaje substancji, które działają na receptor androgenowy (AR)

• 1. to AR - antagonista to substancja chemiczna, która wiąże się z receptorem i zapobiega jego aktywacji
• 2. to AR - agonista to substancja chemiczna, która najpierw wiąże się z receptorem, a następnie łączy rozpada się, a proces się powtarza.
• 3. AR - modulator lub cząsteczka, która wiąże się z AR i zmienia jego strukturę, aby odpowiednio reagować
S4 jest dobrym przykładem CAPM, który wiąże się i nie oddziela od AR. Za każdym razem, gdy AR wchodzi w interakcję z testosteronem S4, powoduje wytwarzanie genów, które znacznie poprawiają wzrost mięśni. 

Innymi słowy, S4 to odmiana CAPM, która wiąże się z AR, podobnie jak steroidy Stromba i Anavar, z tą jedyną różnicą, że S4 wywołuje selektywną aktywność anaboliczną. Jak wspomniano wcześniej, funkcją CAPMC jest wiązanie się z AR, co prowadzi do aktywności anabolicznej. To, co opisaliśmy powyżej, prowadzi do syntezy białek i prowadzi do powstania nowych włókien mięśniowych. S4 działa jak sterydy, ale bez skutków ubocznych. S4 zwiększa masę mięśniową bez wpływu na własną produkcję testosteronu.

Jakie są zalety Andarine?

Po odkryciu jego potencjału anabolicznego, głównym celem Andarinu było leczenie utraty masy mięśniowej spowodowanej wiekiem, osteoporozą, niewydolnością nerek i innymi. Badanie pokazuje, że Andarin zwiększa masę mięśniową o 1,5 kg w mniej niż 90 dni bez zwiększania aktywności fizycznej lub zmiany diety. Kolejną zaletą jest to, że zmniejsza procent tkanki tłuszczowej podskórnej. Redukcja tkanki tłuszczowej jest indywidualna, ale z pewnością S4 ma silny wpływ na utlenianie tkanki tłuszczowej. Może również mieć silniejszy efekt niż niektóre steroidy. Ponadto Andarin nie obciąża wątroby i może zapobiegać ginekomastii. Inne zalety S4 (Andarin):

• minimalne powiększenie gruczołu krokowego, w przeciwieństwie do Strombata, w której przy jej stosowaniu można zauważyć znacznie większe powiększenie
• nie zwiększa złego cholesterolu, tj. nie może prowadzić do chorób sercowo-naczyniowych
• 0% szans na aromatyzowanie
• bez zmniejszania produkcji testosteronu
• nie powoduje powiększenia serca ani innych narządów
• nie zwiększa enzymów wątrobowych, co eliminuje ryzyko hepatotoksyczności
• nie ma potrzeby terapii po cyklu
• może do użytku przez kobiety.

Andarine u osób z zanikiem mięśni pozwolił na całkowite odzyskanie masy mięśniowej bez żadnego treningu przy dawce 3 mg / kg dziennie. Efekty pojawiają się od 1 do 2 tygodni po rozpoczęciu.

Czy Andarine wywołuje skutki uboczne?

Jak wspomnieliśmy, niewłaściwe użycie CAPM może powodować pewne skutki uboczne. Można tego uniknąć, nie przekraczając zalecanej dawki dziennej. Podobnie jak wszystkie inne suplementy CAPM, należy je przyjmować cyklicznie, ponieważ jeśli zalecany cykl spożycia zostanie przekroczony o 2 do 3 miesięcy (w zależności od rodzaju CAPM), organizm rozwija tolerancję i środki przestają działać zgodnie z oczekiwaniami. Średnio osoba może przyjąć od 50 do 75 mg Andaryny, ale są ludzie, którzy tolerują większe dawki lub dawki powinny być niższe niż 50 mg, ze względu na brak tolerancji na substancję chemiczną. Szacuje się, że 99,5% populacji powinno przyjmować od 50 do 75 mg Andarin. Najczęstszym efektem ubocznym S4 (Andarin) jest pogorszenie widzenia w nocy. Ten efekt uboczny nie występuje u wszystkich, ale jeśli wystąpi, po prostu przestań go przyjmować na 2 dni. Aby mieć pewność, że wykluczysz możliwość wystąpienia skutków ubocznych, po prostu bierz Andarin przez 5 kolejnych dni, a następnie przestań go przyjmować na 2 dni. Bardzo niewielki odsetek osób odczuwa depresję podczas przyjmowania produktu.

Jak dawkować Andarine?

Najlepsze efekty uzyskuje się przy dawkach pomiędzy 25-50 mg przyjmowanych 3 razy dziennie. Niestety im wyższa dawka, tym więcej skutków ubocznych. Istnieje kilka podstawowych zasad, które różnią się w zależności od celów:

• przyjmowanie Andaryny w dawkach 50-75 mg podzielonych na 3 dawki dziennie (1 dawka do każdego posiłku), 5 dni w tygodniu przez nie więcej niż 16 tygodni. Jest to ogólnie przyjęta zasada, ale istnieją badania, że przyjmowanie 1 całej dawki dziennie może być jeszcze skuteczniejsze
• przyjęcie wyższej dawki 75 mg / dzień nie doprowadzi do zwiększenia masy mięśniowej. Ponadto, jeśli dawka zostanie przekroczona, zwiększasz ryzyko zmniejszenia wrażliwości receptorów androgenowych (AR) i strat produktu.
• przyjmowanie mniej niż 6 tygodni nie jest zalecane, ponieważ nie doprowadzi do pożądanego rezultatu.

Kiedy stosować Andarine?

Działanie Andarinu jest bardzo podobne do sterydów Anavar i Stromba, z tą różnicą, że z Andarinem można uzyskać jeszcze większą masę mięśniową. Jest wiele przypadków, w których kulturyści zyskują ponad 1,5 kg masy mięśniowej przy deficycie kalorycznym! S4 (Andaryna) może również obniżać poziom lipazy lipoproteinowej (enzym, który hydrolizuje trójglicerydy w lipoproteinach i jest kluczowym enzymem w metabolizmie kwasów tłuszczowych i lipoprotein w mięśniach), co prowadzi do trudniejszego gromadzenia się tłuszczu podskórnego. Receptor androgenowy utlenia tkankę tłuszczową i wykorzystuje ją jako preferowane źródło energii, umożliwiając organizmowi niezwykle szybkie stopienie tłuszczu podskórnego. Poprawia również estetyczny wygląd mięśni, zmniejsza retencję wody, sprawia, że wyglądamy na żylne i rozszczepione. W przeciwieństwie do sterydów nie wpłynie na stawy, ale zwiększy masę mięśniową i siłę.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE